Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Beats by Dr. Dre "Beats Pro"


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest następująca :) :

 

Myśle nad nowymi słuchawkami...

Bardzo dużo słucham muzyki typu rap , funk i zależy mi na dobrym Basie, więc pierwsze co mi wpadło w oko to "beatsy"

Kilka moich znajomych ma solo HD i Studio i bardzo je chwalą - świetny bas, bardzo dobra jakość dźwięku, świetne wygłuszanie i design. Fakt są drogie ...

Słuchałem na tych modelach i sam się zdziwiłem : faktycznie, to jest to czego mi trzeba.

Pooglądałem kilka "review'ów" na youtube i podobno model Beats Pro jest sporo lepszy od studio, więc się nim zainteresowałem.

Czy ktoś z was miał styczność z tymi słuchawkami ? Jak tak , to jakie opinie ?

 

PS.

Może ktoś z was wie jakiej wielkości przetwornik i jakie pasmo przenoszenia posiadają "Beats Pro" ?

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał te słuchawki w ręku za ok 2 tyg wiec poczekaj to ci napisze.

Moim zdaniem jest to marnowanie pieniedzy poniewaz za te pieniadze mozna kupic magiczny zestaw (mp3 +sluchawki) wiec moze pomyśleć o czymś innym bo w beatsach placisz za napis beats by dre za b na muszlach i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak zależy Ci na naprawdę mocnym basie to bierz SONY XB500. Nie dość, że są mają lepszą jakość dźwieku to kosztują ułamek ceny beatsów.

 

http://www.head-fi.o...vs-studio-beats

 

Tu masz całą historię o tym jak koleś zawiedziony słabym basem beatsów zamienił je na XB500 i na nowo zaczął cieszyć się muzyką ;) Jeśli są za duże to AKG K518, które mają lepszą średnicę i górę, ale mniej słyszalne basy niż Sony XB500.

Edytowane przez skylux70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A np. Sony XB700 ? Jest spora różnica pomiędzy tymi a XB500 ?

XB700 względem 500 mają lepiej kontrolowany bas i mniejsze braki w reszcie pasm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności