Skocz do zawartości

Głośniki 2.0 do PlayStation 3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym kupić jakieś głośniki 5.1 lub 7.1 2.0, będą podłączone do konsoli PS3.

Budżet - najlepiej nie więcej niż 500 zł, co do mocy to spokojnie 100W starczy, cel to gry, filmy i muzyka, więc co możecie polecić?

Edytowane przez o9d6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich pieniędzach chyba tylko używane Logitechy Z-5450 (sam mam takie). Ostatnio jeden z tylnych głośników (są bezprzewodowe) przestał łączyć się bazą. Znalazłem w internecie wątek z identycznym problemem i kilka osób twierdziło że wystarczy wymienić dwa kondensatory w środku. Tak też uczyniłem i działa :D Koszt naprawy to 20gr (dwa kondensatory), odrobina cyny i 10 minut wliczając rozłożenie i złożenie głośnika przy pomocy suszarki ;) Ogólnie za rozsądne pieniędze (do około 1000zł) 5.1 z optykiem to tylko Logitechy te co podałem i Z-5500. Sam szukałem i niestety wielce się rozczarowałem że nie ma na rynku niczego sensownego z dekoderami DD i DTS. Oczywiście można iść w amplitunery i kolumny ale wtedy koszta szybko rosną.

 

EDIT:

Jesli masz w tej chwili jakieś głośniki i chcesz tylko coś żeby Ci dekodowało DTS'a to możesz jeszcze spróbować opcji z zakupem Sound Blastera Extigy na allegro który może pełnić funkcję dekodera. Koszt jednak to okolice 400zł (tańszego dekodera nie ma a długo szukałem oraz nie, wbudowana karta dźwiękowa sobie z tym nie poradzi) więc bardzo blisko używanych Z-5450 które chodzą po 450-500zł. Ja wybrałem głośniki ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej niestety używanych nie kupię... 800 zł chcą i to za stare bez gwarancji, a po 1000 z kawałkiem są nowe, na dodatek teraz będą święta i wysyłkowo idzie ponad 2 tygodnie, a nawet lepiej, dlatego też wolałbym kupić coś nowego, ponieważ można kupić w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... W takim razie będę rozglądał się za jakimiś 2.0, jak na razie wydają mi się dobre Reloop'y ADM-5.

 

Aj, jeszcze znalazłem takie coś - Samsung HT-D350 - kino domowe, ale poza głośnikami jest tylko odtwarzacz DVD, czy same głośniki mogą działać czy wraz z tym wszystkim musi być podłączone DVD? Ogólnie ciekawy zestaw i ma dobre opinie, obsługuje DD....

Edytowane przez o9d6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym Samsungu ampli i dekoder masz w jednej jednostce z DVD. Muszą być głośniki to tego ustrojstwa podłączone.

 

Dekoder DTS można kupić za ~60 USD i działa.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=dts+decoder&_sacat=See-All-Categories

 

A tutaj opis/recenzja i kilka przydatnych modów. http://www.dr-lex.be/hardware/hdar_review.html

Nie musisz dziękować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności