Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Nauszne otwarte - do gitary elektrycznej i G


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Już od dłuższego czasu przymierzałem się do kupna słuchawek, jednak jakoś bez wystarczającego przekonania - teraz już jestem zdeterminowany:

Potrzebuję dobrych słuchawek nausznych otwartych. Maksymalnie mogę wydać 300zł.

Zdecydowałem się na otwarte, bo będę w nich siedział długimi godzinami, a chcę zachować choć resztkę słuchu na przyszłość...

Będą stosowane do "słuchania wzmacniacza gitarowego - Fender Mustang III", a w dalszej kolejności - do słuchania muzyki płynącej z Samsunga Galaxy S Plus.

Moje gatunki muzyki: Rock, Punk rock, Metal.

 

Na razie wypatrzyłem wyprzedaż u Sennheisera:

http://www.sennheise...product_id=2770

 

Pomóżcie, pora zamawiać, żeby doszły na święta i mnie trochę pocieszyły! :D

Edytowane przez baniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe życie do czegoś dopłacam :D

Do pierwszej gitary dopłaciłem 50zł (ponad budżet), do następnej już ponad 500 ^_^

Zastanowię się, zwłaszcza, że mają je w Poznaniu w dobrej cenie, więc już odpada koszt wysyłki...

Edytowane przez baniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do tych słuchawek warto dopłacić. Są po prostu mało popularne dlatego się o nich nie mówi, ale porównywane są do SR225 więc źle na pewno nie grają, o ile ktoś lubi taką prezentacje dźwięku. Dla mnie moje alessandro z Little Dotem to jest mistrzostwo, nie planuje nic lepszego bo przy tym się rozpuszczam.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności