Skocz do zawartości

odtwarzacz mp3 ok. 250 pln


Rekomendowane odpowiedzi

witam

moj stary player umiera i jestem na etapie wyboru nowego odtwarzacza mp3 i strasznie ciezko mi idzie ;P generalnie zalezaloby mi na mocy i dobrej jakosci dzwieku [wiadomo ze sluchawki robia swoje, mam zamiar jakies zakupic niebawem, ale zaczne od odtwarzacza]. slucham raczej ciezkiej elektroniki wiec zalezy mi na basie, ale pozostale tony tez powinny byc wyrazne.

z tego co wyczytalem na forach i po wstepnej analizie pod uwage biore

 

sansa clip + lub clip zip [ nie wiem niestety jak wypadaja w porownaniu ze soba]

 

cowon e2

 

nanite n2?

 

jesli moglibyscie sie wypowiedziec na temat tych wymienionych przeze mnie lub polecic cos w okolicach tej kwoty bede niesamowicie wdzieczny! ;D zalezy mi na zakupie przed swietami wiec czasu zostalo niewiele ;]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisuję się! mój Creative Zen Nano ma swoje najlepsze lata dawno za sobą, szukam nowego playera. Słucham przede wszystkim metalu i rocka z jednej strony, wszelakie ścieżki dźwiękowe + szeroko pojęta taneczna i elektroniczna (ostatnio bardzo mi się wkręca) z drugiej. najbardziej zależy mi jednak na tym pierwszym zestawie ;) ciężka elektronika jak w pierwszym poście - jak najbardziej. Bas, wokal i gitary / samplery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności