Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Czy HD 205 II nadają się do mp3/mp4?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wypatrzyłem sobie słuchawki do mojego grajka, czyli AKG 518LE ale mogę dostać tanio Senki HD 205 II. Czy w ogóle mp3 "uciągnie " takiego stwora?

Słucham ostatnio dużo dustepu ale i poza nim cenię dobry bass. Słuchawki będą mi służyć podczas przymusowego przykucia do łóżka (dializy) więc ich wielkość to nie problem. Wolałbym nie pozostawać przy słuchawkach dokanałowych, bo głuchnę od nich coraz bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak głuchniesz od doków to nauszne nic Ci nie pomogą, przeciwnie. Doki zazwyczaj wyraźnie lepiej izolują, co pozwala Ci na cichsze słuchanie, czyli mniej niszczysz słuch(o ile w ogole to robisz). Bliskosc od błony czy inne ******ły to mity, nie mają żadnego sensu.

 

Rozumiem jednak, że doki mogą być niewygodne na dłuższe odsłuchy. Jednak obydwie pary nausznych ktore upatrzyłeś sobie, także nie należą do wygodnych. Obydwie dosyc mocno uciskają, opierają się na małżowinach. Będziesz ich używał z sonym ze swojej sygnatury ?

 

Co do grania - nie wiem jaką moc ma ten sony, a one mają czasem z nią problem... W każdym razie: Senki łatwiej napędzić niż AKG, więc nie bój się, jak juz to bym sie obawiał o K518DJ.

W tej muzyce obydwie pary sie dobrze spiszą, AKG są jednak bardziej basowe. Senki nie są warte swojej ceny, powiedz, za ile mozesz je dostac? Ogolnie lepsze są K518DJ. Nie wiem jednak z czym będą grały, jesli z tym sonym... wątpię, by to ładnie zagrało, nie mówiąc o poprawnych wysterowaniu tych słuchawek. Od siebie proponuję wygodne, bardziej pasujące charakterystyką Panasonici RP-HTX7.

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności