Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz mp4 do 500


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam kupić nowy odtwarzacz mp4. Nie jestem audiofilem, po prostu zwykłym słuchaczem :P

Cena- najlepiej do 500 zł, choć mogę dołożyć do jakieś ciekawej oferty. Ważne jest, żeby to był nowy odtwarzacz.

Co do słuchawek- na początku na pewno będę korzystać z tych dołączonych do odtwarzacza bądź z Sennheiser MX 160. Jeżeli później będę jakieś dokupywać to douszne, ale nie dokanałowe.

Zależy mi na dobrej baterii. Czas słuchania to min 30 godzin, bo przyzwyczaiłam się ze starego odtwarzacza.

Pojemność- 8 lub 16 GB. Może być też mniej, ale wtedy odtwarzacz powinien mieć możliwość włożenia karty pamięci.

Chciałabym kolorowy wyświetlacz, przy czym nie zależy mi na filmach, zdjęciach, itp. ale wygodnym zmienianiu piosenek.

Co do głośności. Raczej nie słucham piosenek bardzo głośno, ale czytałam, że niektóre są dość ciche.

Funkcje takie jak radio, dyktafon, itp. nie są mi potrzebne…

Dodatkowo jeżeli to ma jakieś znaczenie, to nie muszę kupować mp4 jeszcze przed świętami.

 

Mam nadzieję, że pomożecie mi przy wyborze ^_^ Będę wdzięczna za każdą sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie straszny Ci kolor to masz Samsunga R1 32GB(!) tanio w komisie. W tej cenie i z taką pamięcią to ciężka do pobicia opcja pod względem współczynnika jakość/cena.

 

Jeśli naprawdę musi być nowy to:

 

- iRiver S100

- ipod nano 6G

- Sony A864

 

Przy czym S100 najtańszy no i dźwiękowo stoi trochę niżej od pozostałych dwóch.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności