Skocz do zawartości

Top Wszech Czasów Programu Trzeciego Polskiego Radia


krz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w pracy nie mam jak słuchać. Ktokolwiek nagrywa ten program.

Możesz się do mnie zgłosić po Topie. Sam nie nagrywam, ale co pół roku ciągnę od tej samej osoby.

 

@Pawel_PS,

mógłbyś znaleźć odpowiedni temat i popisać trochę o Soekrisie? Na AS brakuje mi porównań do innych DACów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się w tym roku "udało" posłuchać prawie całej.

Kawałków na które głosowałem nie było w czołówce ponieważ świadomie głosowałem nie na "hiciory" (które zawsze są wysoko) - ale i tak całej listy słuchało się wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... nie miałem niestety możliwości odsłuchać choć się nastawiałem.

Nie będzie tego gdzieś w sieci zlinkowanego "czy cuś" ?

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PLRZ--IcGsM0ndlm2kmosP4kj9W3klFTuD

 

lub

 

https://play.spotify.com/user/tylkomirko/playlist/3zAOc5H6fhaOc9PatDVn2s?play=true&utm_source=open.spotify.com&utm_medium=open

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Matko !

Hibi, aleś mi dał zagwozdkę. Złamać się i założyć konto ??? :woot:

hehe, no fajnie jest opisane - sporo fajnych komentarzy

 

żona też powiedziała NIGDY fejsa

ale się złamała - oczywiście profil dla wybranych plus zero informacji dodatkowych :)

na sylwku całe towarzystwo odpłynęło przy "Brothers..

teledysku jeszcze nie widziałem, hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co wiem, to jest to tylko zrobiona playlista z całego topu. Dla mnie swój urok ma pełna audycja z komentarzami prowadzących i takiej wersji szukam.

Wczoraj wrzucałem w SB linka do chomika, ale jeszcze nie sciągałem. Wolę poczekać na jakiegoś fanatyka, co zgrywa z UKF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dziś uczta, cały dzień polski TOP - polecam gorąco

 

Podpiąłem mega hifi radio philipsa za 150zł pod focale a80, browarek gril muza a jutro na 6tą :/

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Chcialem sobie posluchac topa i co? I na pianocrafcie, ktorego mam juz 6lat nie umiem recznie ustawic trojki. Zreszta za kazdym razem jest tak samo, jak raz do roku zdarza mi sie na tym sprzecie szukac jakiejs stacji. Co za beznadziejnie nieintuicyjny wynalazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do rzucenia okiem (http://forum.mp3store.pl/topic/133637-offtopiczna-kawiarenka-akg/?p=1410341)


"Brothers..." Dire znowu będzie na pierwszym? ;)

 

W sumie... zasłużenie :)

No wlaśnie poczytaj to co polecam - tu przytoczę :

Filip Łobodziński " To zestaw, który niewiele mówi o dokonaniach w dziedzinie muzyki rozrywkowej , za to dużo o wrażliwości muzycznej Polaków. Pierwsze miejsce okupujeBrothers in Arms Dire Straits. To niewątpliwie ładna kompozycja, ze smakiem wykonana i wyprodukowana ale PRZEBÓJ ? Wszech czasów ?? [..] Z dorobku poszczególnych wykonawców najwyżej lądują utwory wcale nie te najbardziej przebojowe czy fajne ale RZEWNE." (tak mówił po 22 edycji Topu Trójki)

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do rzucenia okiem (http://forum.mp3store.pl/topic/133637-offtopiczna-kawiarenka-akg/?p=1410341)

"Brothers..." Dire znowu będzie na pierwszym? ;)

 

W sumie... zasłużenie :)

No wlaśnie poczytaj to co polecam - tu przytoczę :

Filip Łobodziński " To zestaw, który niewiele mówi o dokonaniach w dziedzinie muzyki rozrywkowej , za to dużo o wrażliwości muzycznej Polaków. Pierwsze miejsce okupujeBrothers in Arms Dire Straits. To niewątpliwie ładna kompozycja, ze smakiem wykonana i wyprodukowana ale PRZEBÓJ ? Wszech czsów ?? [..] Z dorobku poszczególnych wykonawców najwyżej lądują utwory wcale nie te najbardziej przebojowe czy fajne ale RZEWNE." (tam mówił po 22 edycji Topu Trójki)

 

Akurat Filipa bardzo sobie cenię (i nie za "Podróż...") więc dziwię się, że coś takiego napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności