Skocz do zawartości

Mp3, mocna bateria. do 200 zł


Rekomendowane odpowiedzi

a jak te Sony wyglądają jeżeli chodzi o jakość dźwięku do słuchawek sen CX250?

I czym oprócz ceny i pojemności różnią się modele:

Sony NWZ-E444 (czarny)

Odtwarzacz MP4 Sony NWZ-E363 (czarny)

Odtwarzacz MP4 Sony NWZ-E463 (czarny)

Odtwarzacz MP4 Sony NWZ-E464 (czarny)

Wpadł mi jeszcze w oko taki grajek:

http://www.mp3store.pl/article/iriver-e30-8gb-blueblack-ean.8809055014718,2009270946372171051.html

który z nich będzie najlepszy do muzyki rockowej?

Edytowane przez vermer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung trochę oszukuje z czasem pracy, bo jak włączysz DNSe (a pewnie włączysz) to czas pracy może spaść nawet o połowę.

dzięki, atr3yu.

w takim razie będę szukał Sony )

 

teraz jeszcze pytanie... gdzie w Warszwie można kupic Sony E353 (E354, E363, E463), oprócz Allegro???

Dzięki_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myśle że napiszę - zamuwiłem SONY E-363

... teraz słuchawki(

Jeszcze nie szukałem na forum, ale może ktoś cos odrazu podpowie???

Dzieki!!!

 

A ja zakupiłem MP3 PENTAGRAM Vanquish VOLT bateria trzyma prawie 70h ma slot na karty pamieci i ładniej wygląda od N2 a audiofilem nie jestem więc mi to wystarczy :)

w jakiej cenie???

 

A ja zakupiłem MP3 PENTAGRAM Vanquish VOLT bateria trzyma prawie 70h ma slot na karty pamieci i ładniej wygląda od N2 a audiofilem nie jestem więc mi to wystarczy :)

nie słyszałem(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

volt jest tani. bateria super i tylko tyle. soft bardzo niedporacowany. z karty msdhc czas pracy spada o polowe. transmiter to fikcja. w volcie nawet kalendarz nie działa prawidlowo. to taki player aby katowac go przy bieganiu, na rowerze....jak zmoknie na deszczu to niewielka strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności