Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Skyrim - wasze odczucia?


czesiu89

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to dział sprzedam/kupię?

 

Co do gry to chyba najlepszy TES w jakiego grałem. Jedynie co to rozczarował mnie trochę krótki wątek główny. Co do zadań to owszem część się powtarza, ale wiele jest dosyć oryginalnych( zresztą ciężko by przy takim ogromie gry zadanie nie powtarzały się). Jak dla kogoś skyrim to gra nie warta 120/200 zł(konsola) to nie wiem jaka gra jest warta.

Edytowane przez Jakub612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi własnie bardziej pasuje angielska wersja. Jest bardziej "nordycka". Jedynie co dla mnie jest na minus- to że dalej to silnik morrowinda tylko trochę ulepszony. Plus że na konsoli bardzo fajnie chodzi (xbox). Wkurzają bugi z tą kradzieżą czy kowalstwem. Jednak sama gra dla tych pobocznych wątków jest świetna. No i syndrom: "co dalej bedzie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest gra, która ma zaskakiwać. To erpeg, w którym się kładzie nacisk na eksplorację świata. A gra tak się nudzi, że przeciętnie nabywcy marnuje przy niej 75 godzin.

Edytowane przez Tarec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy od nastawienia/podejścia/oczekiwań:

- jeśli ktoś oczekuje piaskownicy, to seria TES i pochodne są idealne

- jeśli ktoś oczekuje staroszkolnej różnorodności (każda lokacja zupełnie inna, każda hand-crafted), to w serii TES i okolicach tego nie znajdzie

 

z tego samego powodu istnieje debata, czy gry są za długie czy zbyt krótkie:

- ktoś powie że nie ma czasu przejść jednej gry, więc bez sensu

- ktoś inny powie że kupuje grę i ma zabawę na całe pół wieczoru, więc bez sensu

 

... i weź tu dogódź wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko żałuję że na konsolach nie ma polskiej wersji.

 

Wysyłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

 

 

Nie ma ? ;o

Ja cos innego czytalem.

Poszukaj cos o uzytkowniku Ghost/Dog29 na pewnym forum. On zrobil cos podobnego do spolszczenia na Xboxa. ( bodajze nawet nie przerobionego) ;p

 

 

Wysłane z mojego czegoś za pomocą Tapatalk 2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa tylko na przerobionym. Stary, nie wypowiadaj się jak nie wiesz. Nie da się zrobić modyfikacji żadnej na tych plikach, jeśli to nie jest pirat to raz. Dwa jesli to nie jest oficjalny mod :)

 

Nie da się więc na oryginale.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wogóle do mnie Skyrim nie przemawia. Za to Guild Wars 2 jak najbardziej ;]]] polecam bo warto kupić, chyba nawet często mozna grac w weekendy za free, twórcy robią co chwile jakieś takie "dni otwarte", wystarczy pooszukać w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Cześć :)

 

Jako, że ostatnio wziąłem się za tę grę (nie grając wcześniej w nic z serii TES) i się w niej zakochałem <3, postanowiłem spytać was o odczucia odnośnie tej gry:)

 

Mnie się strasznie spodobała (wg mnie, bije Gothica na głowę) i nie powiem, ciężko się oderwać od grania:)

Co prawda Gothic 4 jest denny. Ale nie oceniałbym Gothica tak pochopnie.

Jedynka jest epicka, w tamtych latach była czymś niesamowitym. Dwójka całkiem niezła kontynuacja.

 

Nie bierzmy go w tych samych kategoriach po prostu.

Skyrim jest dla mnie aktualnie jedną z najlepszych gier RPG. Cały świat jest ogromny, ma mnóstwo tajemniczych miejsc. Wychowałem się na Lineage 2 i lubię duże mapy i odkrywanie różnych lokacji.

Muzyka jest na najwyższym poziomie. Minusem może być to że ze Smokami czasem walczy się za łatwo, poziom sterowania postacią mógłby być ciekawszy. Questy są super. Cały świat prezentuje się jak w bajce.

Generalnie dobrze wydanie pieniądze, na pewno będę wracał do tej gry często. Zwłaszcza że mnogość modów powoduje to że gra może być wiecznie ulepszana i powiększana.

 

Szkoda tylko że Elder Scrolls Online jest taki drogi/ma subskrypcję za tak niski poziom MMO. Bo pograłbym czasem :)

Edytowane przez SteFun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyrim jako Sandbox jest genialny, jako RPG co najwyżej dobry, ale chyba żadna część The Elder Scrolss wybitnie porywającej historii wg mnie nie miało :P

Eksploracja świata, multum możliwości itd., piękna sprawa, aczkolwiek cała historia Dragonborna jakoś mnie nie wciągnęła :P
Najlepszy wątek to chyba Gilidia Złodziei, tam się fajnie dzieje ;)

A co do Smoków - walk w Baldur's Gate 2 chyba nic nie przebije :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Po długim czasie ślinienia się do tej gry wymieniłem komputer i w końcu zagrałem. Pod względem eksploracji świata, otwartości itd mega, fabuły w ogóle nie zauważam jakoś w tej grze (w Morrowindzie jeszcze istniała).Gra robi wrażenie ale muszę mieć nastrój. W jedne dni walę questa za questem, jest pięknie i wesoło, a w inne odpalę i po 5 minutach wyłączę bo się nudzę. Nie wiem nawet jaki tego jest powód

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności