Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Skyrim - wasze odczucia?


czesiu89

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam - jako wielki fan TES-ów (sam byłem twórcą PLpatcha do morrowinda i adminem adamantytowej wieży) uważam że choć krytyczny, to taki punkt widzenia jest w jakiś sposób sensowny... po prostu jest zupełnie inny niż punkt widzenia większości osób i faktycznie nie każdy się z nim zgodzi (jednak uważam, że nie powinien być odrzucany jako z gruntu zły).

 

To fakt że wszystkie TES-y (oraz fallout 3, który jest po prostu przemalowanym oblivionem) opierały się na zasadzie "jakiś tam wątek główny i masa pobocznego contentu" może się pewnym osobom podobać - właśnie tym, które stawiają na swobodę eksploracji... a innym nie - tym, które wolą być prowadzone za łapkę od początku do końca, przez 100% fabuły...

 

... i jedni i drudzy mają rację, po prostu oczekują czegoś innego od gry, to wszystko

 

Poza tym podpisuję się pod niechęcią do stwierdzeń typu "ja mam rację, a każdy kto nie ma racji jest głupi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle mnie odrzuca co nigdy nie wciągnął na dłużej. Uwielbiam natomiast Baldursy, Tormenta, Icewind Dale ( mimo, że to taki baldurowski hack'n'slash) i Arcanum. Nie rozumiem natomiast twojego punktu widzenia, która zakłada że jeżeli ktoś ma inne zdanie to nie ma z nim sensu rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout 2 jest uważany za jeden z najlepszych erpegów ever.

 

Autor tekstu w ogóle w niego nie grał. Znudziło go pierwsze kilka minut i dał sobie spokój.

 

To nie jest kwestia niezgadzania się, bo można wiele złego napisać o F2. Ale jeśli ktoś w ogóle nie zaczął w niego grać (świątynia na początku to tutorial), to o czym tu rozmawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mathu Ty masz jakieś trochę chore te argumenty- to że mu się nie spodobał, nie znaczy że nie może mieć już swojego zdania? nie widzisz tego, że w kółko starasz się przeforsować na siłę swoje argumenty, które w tej chwili nie mają najmniejszego sensu? Co już, nie wolno się wypowiadać, mimo iż zaznaczył że nie grał?

w normalnej rozmowie we dwoje też tak prowadzisz rozmowę?:)

 

sorry, ale Skyrim i Fallou2 to dwa różne typy gier i jak uważasz że znajomość jednego jest zależna by oceniać drugie to gratuluje :) po za tym Tobie się nudziły, to też mogę powiedzieć że Co Ty wiesz i rozmowa z Tobą nie ma sensu.

 

 

Nie wszystko każdemu musi się podobać. To że obraz np. Mona Lisa Leonarda ubóstwa miliony i też jest uważany za super mega obraz ever, to znaczy że mi też MUSI się podobać, bo inaczej jestem idiotą? Po prostu czasem hamuj to raz, dwa nie pierwszy i ostatni raz masz agresywny ton wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skyrim to gra taka jak każda(tylko lepsza :P )Osobiście uważam ze jest to świetna gra ale jedyne co mnie w tej grze odpycha to fabuła jest ona po prostu fatalna ale ma chociaż sens.Jedna z dużych zalet jest od groma misji pobocznych i możliwość wstąpień do rożnych stowarzyszeń.Jeszcze za kolejna wadę uważam animacje są one okropne.

Tak poza tym gra fajna i sympatyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Gra jest całkiem fajna przez jakieś 20 godzin. Później zaczyna nużyć i nudzić - zadania są prawie takie same. Sam świat też aż tak bardzo się nie różni. Mimo wszystko fajna gra, ale nie warta 160 zł, jakie za nią dałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zauważcie, że gra po ponad roku od premiery nie staniała ani o złotówkę - to pokazuje, jaki jest popyt. Dla mnie gra jest świetna, ale najważniejszy jest soundtrack Jeremiego Soule'a - 4CD, które kosztują więcej, niż sama gra, ale warto sobie coś takiego sprawić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA kupiłem ją za 129zł nową w boxie tydzień po premierze - cena sugerowana przez wydawcę nikogo nie interesuje. Daruj sobie pyskówkę kolego. EOT.

Edytowane przez Tarec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności