Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki DT990 - pomóżcie blondynce :)


Rekomendowane odpowiedzi

Tak zachwalacie te Audio Technica ATH-AD700, że sam sobie chyba sprawię. Na head-fi można już używki dostać za ~250zł :)

Askak jakbyś potrzebowała pomocy w sprowadzeniu sprzętu z ebay to wal na PM, sprowadzę Ci po kosztach prosto na podany przez Ciebie adres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zachwalacie te Audio Technica ATH-AD700, że sam sobie chyba sprawię. Na head-fi można już używki dostać za ~250zł :)

Askak jakbyś potrzebowała pomocy w sprowadzeniu sprzętu z ebay to wal na PM, sprowadzę Ci po kosztach prosto na podany przez Ciebie adres

Niestety u nas rzeczy japońskie na dzień dobry mają cene o 50% wyższą niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś zaprzeczy, że denony nie są komfortowe, to najlepiej leżące słuchawki jakie kiedykolwiek miałem, a było ich troszkę/ 5h odsłuch i zero zmęczenia, czy potu, a pady to mistrzostwo świata, ale co ja tam wiem... zachwalam to co moje. kończę OT i pozdrawiam

 

 

NuBreed///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne jak grają. Dziewczyna prosiła o otwarte ze względu na komfort i ja to rozumiem.

 

Mnie też zaciekawiły te ATH. Czy to możliwe., że 500 i 700 są ciekawsze niż 900?

 

Kiedys czytalem porownanie wszystkich modeli i po tym bardzo bym chcial posluchac 900tek (bardziej niz AD1000).

Po krotkim odsluchu AD700 i dosc intensywnym AD500 wydaje mi sie, ze zmiana na 700tki nie warta by byla 250zl, chociaz 700 sa lepsze, moze dla kogos kupujacego nowe sytuacja sie troche inaczej przedstawia niz dla mnie. Dlatego celuje wyzej, ale tego ze w koncu kiedys kupie jakies wyzsze ATH jestem pewien, bo 500tki daly mi bardzo duzo radosci (i nadal daja). Klasyki/opery praktycznie nie slucham na niczym innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zachwalacie te Audio Technica ATH-AD700, że sam sobie chyba sprawię. Na head-fi można już używki dostać za ~250zł :)

Askak jakbyś potrzebowała pomocy w sprowadzeniu sprzętu z ebay to wal na PM, sprowadzę Ci po kosztach prosto na podany przez Ciebie adres

 

Super, zaraz się odezwę.

 

Nie ważne jak grają. Dziewczyna prosiła o otwarte ze względu na komfort i ja to rozumiem.

 

Jest dokładnie tak, jak piszesz. Chodzi o wygodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś zaprzeczy, że denony nie są komfortowe, to najlepiej leżące słuchawki jakie kiedykolwiek miałem, a było ich troszkę/ 5h odsłuch i zero zmęczenia, czy potu, a pady to mistrzostwo świata, ale co ja tam wiem... zachwalam to co moje. kończę OT i pozdrawiam

 

 

NuBreed///

Na mnie akurat nie leżały jakoś cudownie. Do d1100 daleko im było :) A nawet te, moje ukochane, nie mogą równać się z wygodą Beyerów, nawet zamkniętych DT770pro.

 

Choć nie są niewygodne. Cieszymy się, że akurat Tobie tak dobrze leżą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie modeli z całej gamy ADxxxx

 

http://www.headfonia...1000prm-ad2000/

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne jak grają. Dziewczyna prosiła o otwarte ze względu na komfort i ja to rozumiem.

 

Mnie też zaciekawiły te ATH. Czy to możliwe., że 500 i 700 są ciekawsze niż 900?

 

Ostatnio z tego co pamiętam słyszałem wszystkie 3 modele i chyba najciekawszym wydał mi się 500 jeżeli dobrze pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś podłączałem swoje DT990 Pro 250ohm bezpośrednio do iphone'a i iRiver'a H10, jak dla mnie był to akceptowalny dźwięk bo pomimo, że nie były odpowiednio napędzone, to i tak grały lepiej niż typowe słuchawki 30 ohm'owe typu CAL! Bose AroundEar (porównywałem), więc rozsądnie będzie jeśli najpierw kupisz DT990 , a z czasem skompletujesz im odpowiednie warunki bo po podłączeniu beyerów do wzmacniacza słuchawkowego (w moim przypadku Holdegron H5) oraz dobrego źródła ( np. DAC Musiland Monitor 02 US) słuchawki zmieniają się diametralnie ! Dźwięk staje się tak wciągający, że nie sposób się dosłownie oderwać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam już słuchawki, superwygodne, dobrze leżą. Zaczynam wygrzewanie, ale nie znalazłam żadnego poradnika do ATH. Na razie idę wg poradnika Grado-fana. Może ktoś ma doświadczenie z ad700 i mógłby coś poradzić? :)

 

Przy okazji, na razie podłączam do clipa, po zamianie za E150, planuję jeszcze w tym miesiącu sprowadzić AUDIOTRAKA Cube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności