Skocz do zawartości

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

nom, najczęściej tak, bo tel zawieszony;D

Przesadzasz, a 60latkowie biora stare Nokię lub tel. Seniora

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

pracując u jednego z operatów, stwierdzam co innego ;p 
Ciekawe... Serio

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej kolekcji telefonów dorzuciłem kolejne BlackBerry. Tym razem Q10. Sprzęt specyficzny, ale o coś takiego mi chodziło. Na co dzień używam teraz HTC One X, jako prywatny i Q10 jako służbowy. W przypadku HTC słowo używam jest na wyrost, bo pada w połowie dnia, gdy go oszczędzam. BlackBerry przy takim samym traktowaniu dzielnie znosi cały dzień (a to u mnie jest od 5 rano do 22 mniej więcej) i jeszcze ma lekki zapas.

 

W końcu BlackBerry dobrze brzmi na słuchawkach. Nie jestem fachowcem, więc Wam nie powiem nic o scenie, holografii, pasmach itp. Po prostu gra lepiej niż stare BB. O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Teraz weź swojego htc zainstaluj Real racing 3 włącz i ciesz sie gra.

Potem włącz stronę beatport.com i ciesz sie płynnością.

Na koniec wygraj zmodyfikowanego YouTube'a i włącz film w hd sprawdź ile sie będzie ładował.

Potem wejdź na forum i powiedz ze twój htc za 500zl jest ******sty.

Miałem galaxy s2 więc wiem co to "plynnosc" androida

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że nadchodzi przełom w smartfonowym świecie audio: LG G2 pierwszy smartfon z obsługą 24 bit/192kHz ! Dodam jeszcze że siedzi tam nowy audio hub (nowszy niż w Galaxy S4 czy HTC One).

 

 

Studio Quality Hi-Fi Sound

In recent years, there has been an increase in consumer demand for superior sound in smartphones as high-quality multimedia content becomes more ubiquitous. Smartphones have become hubs for entertainment of all kind — TV shows, movies, games — and consumers expect the sound to be just as good as the image. The LG G2 is the first smartphone on the market today to feature 24 bit/192kHz Hi-Fi playback that reproduces studio-like quality sound, far superior to a CD. Now consumers can hear a level of audio realism that hasn’t been possible before in a smartphone.

 

źródło: http://www.lgblog.com.my/lg-g2-introduces-new-direction-in-smartphone-design/

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba bitów, o ile nie mniejsza od 16, albo 1-bit 1MHz (DSD) ma się nijak do jakości dźwięku. Tym bardziej LG w ogóle mi się nie kojarzy z Hi-Fi. ot zwykły marketing.

 

Ciekawe, klika stron wcześniej pisałeś że HTC One obsługuje 24-bit i że słychać różnicę :).

 

http://forum.mp3store.pl/topic/84868-telefon-z-najlepsz-jakoci-dwiku/page-34#entry961448

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Teraz weź swojego htc zainstaluj Real racing 3 włącz i ciesz sie gra.

Potem włącz stronę beatport.com i ciesz sie płynnością.

Na koniec wygraj zmodyfikowanego YouTube'a i włącz film w hd sprawdź ile sie będzie ładował.

Potem wejdź na forum i powiedz ze twój htc za 500zl jest ******sty.

Miałem galaxy s2 więc wiem co to "plynnosc" androida

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

A ja mam Ace 2 i nie narzekam na płynność czy audio :P Czasem wystarczy zmienić Launchera bądź wgrać zmodyfikowany rom.

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale jeśli G2 jest pierwszym smartfonem z obsługą 24bit to jakim cudem (według ciebie) One może odtwarzać 24 bit?

 

Odtwarza, ale czy poprzez downsampling czy w inny sposób, to co to za różnica? Muzyka gra, więc odtwarza.

Edytowane przez Rolandsinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale jeśli G2 jest pierwszym smartfonem z obsługą 24bit to jakim cudem (według ciebie) One może odtwarzać 24 bit?

 

Odtwarza, ale czy czy poprzez downsampling czy w inny sposób, to co to za różnica? Muzyka gra, więc odtwarza.

 

Więc w jaki sposób usłyszałeś tę różnicę w realizacji nagrania pomiędzy 16 i 24 bit ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na telefon taki jak wave trochę mocniejszy ale nie musi być jakiś potwór,i z zoptymalizowanym systemem i dopracowanymi aplikacjami ale z kryterium przystępnej ceny mam nadzieje, że do końca wiosny następnego roku powstanie taki telefon bo mi się umowa kończy. Jeśli nie to zostaje przy Wave.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na telefon taki jak wave trochę mocniejszy ale nie musi być jakiś potwór,i z zoptymalizowanym systemem i dopracowanymi aplikacjami ale z kryterium przystępnej ceny mam nadzieje, że do końca wiosny następnego roku powstanie taki telefon bo mi się umowa kończy. Jeśli nie to zostaje przy Wave.

Opcjonalnie jeśli może być "delikatnie" mniej solidny, tani, ze znośnym aparatem, z dobrym dźwiękiem (odrobinę gorszym od Wave) i całkiem niezłymi bebechami a do tego na Androidzie to celuj w Galaxy Ace 2, chyba że wypuszczą coś jeszcze lepszego :) Pewnie w przyszłym roku będzie tani jak barszcz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, najczęściej tak, bo tel zawieszony;D

Przesadzasz, a 60latkowie biora stare Nokię lub tel. Seniora

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

pracując u jednego z operatów, stwierdzam co innego ;p 
Ciekawe... Serio

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

przykład autentyczny. Klientka mówi ze nie działa jej MMS w iPhonie. Podała swoje dane - wyszło że ma 69 lat. I jak się spytałem którego ma tego iphona to mnie skwitowala : jak to którego oczywiście ze 5... Takich klientów sporo jest serio... A obsługuje rynek mix i telefonów prepaid... Także serio. Sporo ludzi od 50 w górę jak wymienia tel pyta się nas o dotykowe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Teraz weź swojego htc zainstaluj Real racing 3 włącz i ciesz sie gra.

Potem włącz stronę beatport.com i ciesz sie płynnością.

Na koniec wygraj zmodyfikowanego YouTube'a i włącz film w hd sprawdź ile sie będzie ładował.

Potem wejdź na forum i powiedz ze twój htc za 500zl jest ******sty.

Miałem galaxy s2 więc wiem co to "plynnosc" androida

Jeżeli tym sposobem miałeś pokazać nam, że android ssie, to Ci się chyba nie udało. Wszystko poprawnie zrobiłem na zrootowanej, 2 letniej Neo V. One S zrobił to z palcem w nosie, ale to już nie ta półka.

 

Ogólnie trochę wszyscy schodzą z głównego tematu rozmowy, więc ja spróbuję to naprostować i popytać o parę telefonów z jakością dźwięku co najmniej bardzo dobrą. Mianowicie, po ok. 5 miesiącach używania One S czuje pewien wstręt do coraz to nowszych, lepszych i badziewnych smartfonów. Właśnie, badziewnych. Mam tu na myśli telefony powyżej 1500zł, które moim zdaniem nie powinny mieć prawa bytu. Dlaczego tak myślę? A bo dlatego, że patrząc teraz na moje 'porcelanowo-amelinowe' cacko mam ochotę kupić sobie Solida i mieć w du..pie szanowanie telefonu i martwić się o niego na każdym kroku. W tym momencie mój HTC ma białe boki i nie jest to żadna nowa wersja kolorystyczna, tylko odpryski i odpadnięty/starty lakier. Do tego w prezencie mam pękniętą szybkę w połowie po upadku z 30cm na deski... Teraz szczerze mówiąc cieszę się, że za kilka miesięcy przypada mi wymiana słuchawki, bo na 100% wybiorę coś mniejszego i pancernego.

Ale odszedłem od meritum, bo nie chodziło mi o użalanie się na forum, tylko o pomoc w odszukaniu telefonu, który zagra porządnie, w stylu iP (choć analityczność One S wcale mi nie przeszkadza), nie będę musiał martwić się o to, że jak go upuszczę, to już nie uruchomię i był znośnie wykonany.

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie miałem zamiast One S kupić iP, ale albo nie znalazłem fajnego za >1500zł, albo nie mogłem przyzwyczaić się do iOSowego przeglądania internetu. Ten ostatni mankament mnie właśnie najbardziej blokuje, ponieważ Opere mam prawie cały czas włączoną, a i 4S to dla mnie taki trochę muł przy surfowaniu po sieci. W gry w sumie nie gram, bo jakoś nie mnie to nie kręci (a na złość głównie dla nich przesiadłem się na HTC), więc iOS do GG, Skype, Facebooka, neta, muzyki iP powinien się nadać. Spróbuję jeszcze poprosić mamy, to może da mi swoją czwórkę na tydzień. Tak daleko szukam, a rozwiązanie może być tak blisko...

 

Jednakże może ktoś zna coś innego, co zagra ładnie, na andku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale odszedłem od meritum, bo nie chodziło mi o użalanie się na forum, tylko o pomoc w odszukaniu telefonu, który zagra porządnie, w stylu iP (choć analityczność One S wcale mi nie przeszkadza), nie będę musiał martwić się o to, że jak go upuszczę, to już nie uruchomię i był znośnie wykonany.

 

 

Proszę bardzo, ip 5c :rolleyes:

 

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,14426519,Premiera_nowego_iPhone_apos_a_juz_10_wrzesnia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności