Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

To może mi4c? Redmi 3 na pewno aparat ma gorszy od sgs5. W mi4c jest matryca jak w Moto X Play, wiec bdb w dobrym świetle i średnia w słabszym. Ale w gorszym świetle to dopiero sgs 6/7, lg g4/5, Lumia 930, htc 10, note 4 wzwyż dają radę ( na pewno cos pominąłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba pozostaje mi sprzedać HTC M8 i kupić SGS5.

A może jest ktoś chętny na zamianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli SGS5, to pamiętaj byle nie Neo.

A co jest nie tak w Neo?

 

Zasadniczo preferuję główne modele, do których jest najwięcej custom romów ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czy ma ktoś możliwość sprawdzić lub ktoś znalazł bezpośrednie porównanie grania (i reszty) dwóch Xiaomi: RedMi Note 3 pro (na Snapie) vs RedMi 4 pro prime (raczej na Snapie, choć na MTK też niewykluczone)?

Jak do powyższych mają się inne dobrzegrające Czajniki, typu Meizu?

(w tej samej półce cenowej)

 

Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś możliwość sprawdzić lub ktoś znalazł bezpośrednie porównanie grania (i reszty) dwóch Xiaomi: RedMi Note 3 pro (na Snapie) vs RedMi 4 pro prime (raczej na Snapie, choć na MTK też niewykluczone)?

Jak do powyższych mają się inne dobrzegrające Czajniki, typu Meizu?

(w tej samej półce cenowej)

 

Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka

Z tej dwójki tylko 3 obsługuje wszystkie pasma LTE w Polsce (nazwa kodowa kate, wersja SE, lub jak kto woli International).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć jak gra HTC Desire 825 ?

 

Tak mógłby. Dramatycznie, paskudnie, ohydnie. Byle chiński telefon za 3 stówki gra lepiej. Było już o tym w bieżącym wątku. Nie wiem jak oni to zrobili, że tak im się udało spieprzyć dźwięk na wyjściu słuchawkowym. Ale jak widać, a w zasadzie słychać, da się.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funny thing, bo reklamują go jako lepszego pod tym kątem od Desire 820. Który gra całkiem nie głupio. Nie jest to poziom FiiO X1 II (brak mocy na wyjściu). Ale nie mogę powiedzieć by grał jakoś paskudnie.

Jednak, do tej pory nie miałem okazji posłuchać Desire 825.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funny thing, bo reklamują go jako lepszego pod tym kątem od Desire 820. Który gra całkiem nie głupio. Nie jest to poziom FiiO X1 II (brak mocy na wyjściu). Ale nie mogę powiedzieć by grał jakoś paskudnie.

 

Jednak, do tej pory nie miałem okazji posłuchać Desire 825.

 

Posłuchać, ocenić samemu.... dla mnie to jeden muł na dole, a reszta bez wyrazu.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Htc one a9 także reklamują jako muzycznego, do tego ma dac'a. A gdy się podłączy pod niego słuchawki to człowiek sobie myśli - co do cholery poszło nie tak?

Już wybrałbym integre że snapa, gra to o klasę lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dostalem dzisiaj update do htc 10 do andka 7 po OTA. Jak zwykle, zmiany roznych przyciskow z prawej na lewą i z lewej na prawą zebysmy sie nie przyzwyczajali ;) Do tego tryb nocny (brudna biel sie robi), mozna uruchomic 2 aplikacje naraz na podzielonym ekranie i chyba tyle zmian.

 

To uruchamianie dwóch aplikacji to andek czy jakiś soft HTC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o SQ to będzie bardzo podobnie, aczkolwiek jednak minimalnie V10 będzie ciut lepszy, według mnie...

Mocowo również bardzo podobnie, może nawet niemal identycznie.

Jeśli chodzi o kwestie czysto techniczne, to jako telefon lepszy LG - jednak niektóre modele miały problem z bootloopem, w MX5 PRO tego problemu nie było, z tego co wiem.

Oprogramowanie w Meizu może niektórym przysporzyć problemów, ponieważ nie należy do najbardziej dopracowanych, niektórym jednak to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mamy zasadniczo 2 identyczne wątki co do poruszanej tematyki. Co samo w sobie jest sytuacją dość dziwną.

Proponowałbym skupienie się na jednym, a nie ciągnięcie równolegle tego samego i mnożenie bytów.

Myślę że ten co ma dwukrotnie więcej postów będzie właściwszym, proponuję więc tam się przenieść z dyskusją całkowicie:

http://forum.mp3store.pl/topic/138589-telefon-z-bardzo-dobra-jakoscia-dzwieku/page-186

A bieżący wątek zostawimy w opcji do odczytu, w celach archiwizacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mamy zasadniczo 2 identyczne wątki co do poruszanej tematyki. Co samo w sobie jest sytuacją dość dziwną.

Proponowałbym skupienie się na jednym, a nie ciągnięcie równolegle tego samego i mnożenie bytów.

Myślę że ten co ma dwukrotnie więcej postów będzie właściwszym, proponuję więc tam się przenieść z dyskusją całkowicie:

http://forum.mp3store.pl/topic/138589-telefon-z-bardzo-dobra-jakoscia-dzwieku/page-186

A bieżący wątek zostawimy w opcji do odczytu, w celach archiwizacyjnych.

 

I to jest świetny pomysł - jestem za rękami i nogami, będzie mniejszy bałagan ^_^

 

PS: polać temu Panu wyżej, dobrze gada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wątek bieżący zamykam. Pozostanie do odczytu jako wiedza archiwalna. W sumie należało to zrobić już wcześniej.

Jeśli jednak ktoś miałby uwagi i uzasadnienie, a które mi umknęło, że jest sensowne aby wątki były dwa. Wtedy prosiłbym o stosowne info na priva. I pochylimy się nad tematem.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności