Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Jak patrzyłem na ofertę dla mnie (przedłużających umowę) to nic od Apple'a nie ma, a normalnie dla nowych przy abonamencie 89 zł kosztuje 1 zł (iphone 4 8GB) tle tylko, że bez żadnych minut w abonamencie, jedynie 1GB internet. To się troszkę zmartwiłem, że taka cienizna z muzyką w tych telefonach. Przyjdzie chyba wziąć telefon do dzwonienia i jakiegoś grajka zakupić do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam połączenie E71 oraz Clip+ :D Tanio i przyjemnie, a jeszcze operator się ucieszy, że chcesz aneks bez telefonu i może Ci da mniejszy abonament i jakiś bonus...

 

A tak swoją drogą, czy jest jakaś różnica w dźwięku między HTC One S Z560, a tym z prockiem S4 (Z520)?

Nie mam możliwości przesłuchania tego drugiego, a Z560 mogę dostać jako firmowy :/

 

Ktoś w tym wątku pisał jeszcze, że HOS brzmi trochę jak Nano 1G. Mogę prosić o rozwinięcie tej myśli? :P

Słucham na SE535 i HD 25-1C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

SGS2 ma brzmienie cieplejsze i mniej detaliczne od SGS3. SGS3 ma bardziej neutralny i szczegółowy przekaz.

W porównaniu do SGS3 SGS2 jest trochę bardziej zamulony, ale jak ktoś lubi ciepłe soczyste granie to nie jest to zły odtwarzacz.

Jakość dźwięku jest jednak zauważalnie lepsza w SGS3, szczególnie na nowym sofcie jelly bean. Jeszcze nie miałem okazji sprawdzić jak brzmi SGS2 na jelly bean, czy są jakieś zmiany na lepsze...

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypada lepiej niż one s s3 ale wyraźnie poniżej one s s4 tak uważam po przesłuchaniu wszystkich. One x gra dobrze tylko z wysokoohmowymi słuchawkami. Poniżej 32 ohm można sobie od razu odpuścić

HTC ONE X+ tyczy się także tego, by stosować słuchawki powyżej 32 ohm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który telefon wybrać? HTC One X, Sony Xperia T, HTC One S, który z nich najlepiej będzie się sprawować ze słuchawkami ATH-SJ55? Czy zaznam dużą przepaść dźwiękową po przejściu z iPhone 3GS i iPhone 4?

Edytowane przez Treox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam
Stoję przed wyborem kupna tel gdzie odtwarzanie dźwięku (słuchawki) jest dla mnie priorytetem.
Początkowo byłem zainteresowany kupnem MP3 playera; doradzono mi Sansa Clip+ , iPod shuffle, Cown iaudio E2, Pentagram Eon slide-R twin core [P 5117],

Ostatnio mój eksploatowany do granic tel. wyzionął ostatniego ducha, w związku z czym postanowiłem upiec dwie pieczenie na jednym ogniu... itd..
Poszperałem trochę w necie i z tel wybrałem SGS (I9000), S Wave(S8500) , Iphone 2g/3g podobno dźwięk z tych tel. jest na poziomie w/w odtwarzaczy, prawda ?

 

Troszkę istotnego o osobie która ma być użytkownikiem tego zakupu - o mnie: Nie jestem zwolennikiem słuchania "słuchawek" a jeśli już, a i mam wybór to zamiast "czopków" ewidentnie wolę muszle (nauszne). Muzyki w taki sposób planuję słuchać przez okł. 1godz.dziennie ( choćgwoli ścisłości to treningi mam co drugi, a biegam po pól godz. dziennie). Dodać także muszę, iż jestem zboczony na pkt. dźwięku - jakość dźwięku to mój priorytet. Można by tak pisać jeszcze, ale stajo się to pomału zbędne.

Co do iPhona słyszałem, że ma line-out tj. można go podłączyć już pod naprawdę dobry sprzęt, bez "zaciskania zębów"... tylko nie wiem czy do tych starszych modeli (2G,3G) to też się tyczy, czy może opłacalność by wg podpiąć "jabłuszko" pod b.dobry sprzęt w domu zaczyna się od ~1000zł (na dzień dzisiejszy) czyli 4S/touch to jest minimum?
A co z Wave i SGS, nie mają line-out... ?

Proszę o poradę; drogę wybiorę sam, ale najpierw przydadzą się zacne wskazówki. ;)

Z poważaniem, ir0n

Edytowane przez ir0n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponizej 3GS nie ma sensu brac bo sa zbyt wolne. Nie podales budetu ani wymagan co do telefonu, a wave i sgs to prawie to samo ale ten drugi moim zdaniem byby lepszy ze wzgledu na andka.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz już wymienionej (jakość dźwięku nie głośniczka w tel. oczywiście! :) ), to poza tym nie mam specjalnie wymagań co do samego tel. gdyż ja tylko dzwonię (nawet sms jak nie muszę go napisać to wolę zadzwonić...), aczkolwiek skłaniam się ku nowym tech. jak np. net w tel. przez Wi-FI nie musiał bym włączać specjalnie PC dla korzystania z GG / skype/ FB , dobrym było by też coś jak notatnik (żeby coś szybko zanotować w danej chwili) itd.. Ostatni mój. tel to nokia 2626 a uwielbiany przeze mnie za ładowanie go co 1-2 tyg. i wszędzie się dodzwoniłem i miał budzik... więc w pełni spełniał moje oczekiwania ;)

Ja po prostu się nie nudzę, bo nie mam na to czasu, wiec wszystkie takie zbędne funkcje będą dla mnie zbędne, a te które usprawniły by mi życie na pewno się przydadzą :) Nie wiem jak to trafniej napisać (można by rzec iż lekko zacofany jestem w sprawie nowych tel. więc... ;] )

Na korzyść wave`a w stosunku do SGS przemawia różnica w cenie 100-150zł. iPhone 3GS przekracza raczej trochę budżet, który to ustaliłem: do 350zł. Miałem z dwa lata temu iPhona 2G przez ponad miesiąc, i nie przypominam sobie nic negatywnego...Mi chodzi głównie o samą jakość dźwięku ( na wyjściu)

Edytowane przez ir0n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam raz na jakiś czas 3G kolegi i tam trzeba 3 sek czekać po to, zeby wyswietlilo sie okno do odbierania połączenia. Moim zdaniem sgs.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android w SGSie jest na plus. Wlasnie przed chwila porownywalem SGSa z voodoo do Wave'a na ostatniej wersji bady na niego. Dzwiekowo wypadaja podobnie, natomiast na starej badzie wave wydawal mi sie bardziej misiowaty i cukierkowy, na nowej jest bardzo przejrzysty i momentami ostrawy, ale gra bardzo szczegolowo, co dziwne bardziej niz SGS ktory jest przy nim minimalnie zmulony.

 

Co do baterii w wave trzyma sporo dluzej, natomiast do SGSa mozna dokupic tzw powerpack, czyli plecy z druga bateria, ktora mozna doladowywac telefon. Robi sie z tego troche klocek, ale dla mnie jest poreczny, bo ja lubię miec cos konkretnego w lapie, do tego powerpack jest gumowany, wiec nie wypada z lapy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh tylko co rozumiecie przez: bateria trzyma krótko/krócej/lepsza... konkretnie to ile ? Dla ułatwienia taki przykład:

Dziennie: pół godz. rozmów, kilka sms`ów, godzinka słuchania mp3, w zasadzie można by na tym zakończyć no ale żeby nie było zbyt łatwo(dla tel.) dodamy do tego może jeszcze z 2godz. grania w jakąś grę bądź oglądania video.

Ile dni ( a może godz. :D ) wytrzyma taki SGS, a Wave, a 3GS ?
Nie chcę byście mi podawali dokładnych wartości oczywiście; chodzi mi tylko abym miał jakieś porównanie i ogólnie pogląd na baterie w takim tel. (czy jeden dzień takiego użytkowania, czy 3, czy tydzień...)
PS czy włączone Wi-Fi mocno katuje baterie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google powerpack i9000 i stanie się jasność. Nowki były dość drogie, ale uzywki można kupić do 50 pln, sam mam dwa :) Poniewaz to uzywka to laduje oryginalna baterie do 80-90%, to jest po prostu druga oryginalna bateria 1500mah z funkcja doladowania, kiedy kończy sie prad w podstawowej, w zwiazku z tym telefon ma zapas na prawie drugie tyle pradu. Ile trzyma to sprawa indywidualna.

 

To powyzej apropo powerpacka. SGS przy takim uzywaniu wytrzyma z 1,5 dnia, wave pewnie z dzien conajmniej dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No way! no nie róbcie sobie jaj, to takie tel. nie wytrzymają nawet 3 dni normalnego użytkowania O.o to ja już nie rozumiem ja wy wg możecie z takiego czegoś korzystać :/

Skoro mam co noc ładować tel. to taki tel. traci w moich oczach wg jaką kol wiek racje bytu.... :(

Heh muszę sobie to jeszcze przemyśleć bo skoro tak to chyba jednak wole kupić jakiś stary tel z epoki kamienia łupanego który co najważniejsze będę ładował co kilka dni + do tego jakiś MP3 player...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności