Skocz do zawartości

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie tym, ze w klasycznym voodoo masz pare fajnych opcji typu niezly bas boost z wyborem pasma podbicia, oversampling i pare innych glupot oprocz standardowego wzmocnienia.

pytam retorycznie:-)

pisałeś wcześniej, że 'SII z voodoo sie da sie', a teraz sam potwierdzasz, że to coś to jednak nie to samo co voodoo sound, o który tutaj kolegom zapewne chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

wypada lepiej niż one s s3 ale wyraźnie poniżej one s s4 tak uważam po przesłuchaniu wszystkich. One x gra dobrze tylko z wysokoohmowymi słuchawkami. Poniżej 32 ohm można sobie od razu odpuścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, a nie jest za cicha ta Xperia P? Czytałem, że Soniaki do głośnych nie należą.

 

Osobiście nie jestem w stanie odkręcić vol na maksimum. Moim zdaniem maksymalna głośność w Xperii P odpowiada 8/10 vol na amerykańskiej wersji iPoda Classic 80GB. Mam nadzieję, iż to da Ci jakieś wyobrażenie...

Miałem Xperię P i od siebie mogę powiedzieć że nie radzi sobie z niczym innym jak doki. CAL i K420 mdlały przy tym telefonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, a nie jest za cicha ta Xperia P? Czytałem, że Soniaki do głośnych nie należą.

 

Osobiście nie jestem w stanie odkręcić vol na maksimum. Moim zdaniem maksymalna głośność w Xperii P odpowiada 8/10 vol na amerykańskiej wersji iPoda Classic 80GB. Mam nadzieję, iż to da Ci jakieś wyobrażenie...

Miałem Xperię P i od siebie mogę powiedzieć że nie radzi sobie z niczym innym jak doki. CAL i K420 mdlały przy tym telefonie

Słuchałem na K550 i Marshall Minor. Dla mnie jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat te słuchawki napędzają się od wiatru, więc nie można powiedzieć że coś jest skuteczne bo napędza K550 :)

Moja wypowiedź sprowadza się do konkluzji: Xperia P, moim zdaniem, prezentuje ładne brzmienie i jest w stanie napędzić słuchawki, które do nich podłączam. Nie poruszałem problematyki skuteczności in general!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeglądam ten wątek i mu podobne na head-fi czy testy na gsmarena od dłuższego czasu i mam problem. Mój Cowon X5L po wypadku jest nieczynny i słuchałem często na starym smartphonie LG Swift gt-540, który jest już w stanie rozkładu, a grał całkiem znośnie (ponoć ma DAC Wolfsona). Słucham na CAL! albo Koss KSC75, bo na rowerku śmigam czasami. Przechodzę na abonament do innej sieci. Długo myślałem o SGS I jednak nowy jest ciężko dostępny na gwarancji, stąd tutaj mam 1 pytanie - zachwalane voodoo wymaga rootowania i jej utratę? Jest szansa by okazjonalnie wybrać za ok 200 zł SGS II, bo żadnego sensownego HTC ani Noki nie ma :/ .

Czy radzicie może zatem odsprzedać SGS II i coś w cenie do 1000zł z dobrym dźwiękiem na androidzie znajdę co mi się nie rozpadnie przy ewentualnym upadku? Będę wdzięczny za szybkie i szczere odpowiedzi, gdyż na dniach będę musiał decydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa z play i potrzebuję nowy telefon gdzie bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze jest dla mnie jakość muzyki. Co bez szaleństw cenowych w abonamencie za ok 70 zł polecacie? Mogę zmienić operatora. Obecnie używam nokii X6 ze słuchawkami vedia srs 300 i ttpoda i dźwięk jest zupełnie "przyzwoity" jak dla mnie . Jaki telefon "zagra" przynajmniej tak samo albo lepiej? Trochę się rozejrzałem i w dobrych cenach można wziąć SGS Advance, SGS Plus, SGS II , LG Swift 7, LG Swift 9, HTC One V, HTC Desire X, HTC Windows phone 8S, SE Xperia Neo V, SE Xperia Ray, SE Xperia Arc S, Sony Xperia J, Lumia 800. Który z tych ewentualnie? Jakby można to prosiłbym tak ze 3 od najlepszego..... Mam sentyment do nokii więc jak się ma Lumia 800 do mojej X6? Może poczekać na Lumię 620, ma być podobno w cenie ok 250 euro więc i u operatorów szaleństwa chyba nie będzie. Mam czas do kwietnia ostateczny. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności