Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

@up, a nie jest za cicha ta Xperia P? Czytałem, że Soniaki do głośnych nie należą.

 

Osobiście nie jestem w stanie odkręcić vol na maksimum. Moim zdaniem maksymalna głośność w Xperii P odpowiada 8/10 vol na amerykańskiej wersji iPoda Classic 80GB. Mam nadzieję, iż to da Ci jakieś wyobrażenie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4S gra neutralnie, tj. głównie niepodkolorowanym środkiem, bas jest akuratny, przestrzeń duża, góra niemal wzorcowa, właściwie nie można temu brzmieniu nic zarzucić.

Ja mam kompletnie odmienne zdanie. Przed 4s miałem Cowona i10. W porównaniu do i10, który jest oceniany jako neutralny i równo grający (recenzja w boomie) 4S gra w inny sposób. W 4s wokal jest schowany, brakuje mu dynamiki, damskie głosy są dla mnie za bardzo przytłumione. Perkusja wyraźnie dominuje. Basu jest wyraźnie więcej niż w i10. Bębny na 4S walą jak cowonie z mach3bass.

Edytowane przez regis221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem...jesteś pierwszym który tak twierdzi , ale na tym forum nic mnie nie zdziwi , tyle ile uzytkowników tyle teorii..

nie no kurde, niech ktoś coś napisze i niech wszyscy inni wierzą ślepo w tę teorię :|

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom :D

 

Tak przy okazji jakby ktos myslal o zakupie lg l5 jako odtwarzacza nawet do sluchawek za 30 zl to nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my tutaj porównujemy telefony między sobą a nie mp3 z telefonami , bo jeśli tak to połowa obecnych przegrywa nawet z taką pierdółką jak CLIP+

Nie chciałbym wyjść na heretyka i zostać spalonym na forumowym stosie ale mam w domu Clip+ z Rockboxem i HTC Desire, które nie uchodzi za dobry player. Jednak zdecydowanie wolę, właściwie bez względu na podpięte słuchawki (a mam ich trochę), brzmienie Desire niż Clip+. Clip+ ma mało rozdzielczą górę i zmulony (mało punktowy) bas. Desire ma ładną rozdzielczą górę i punktowy (choć mniej ilościowo niż w Clip+) dół.

 

Do wad Desire zaliczam charakterystyczne ciche, choć słyszalne, terkotanie gdy GSM loguje się do BTSa.

Edytowane przez Dusty_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A One S nie ma lepszych parametrów? Chociaż muzycznie sprawdzony typ. Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

One S nie ma karty pamięci na której by mi zależało. Poza bebechy są prawie (podkreślam prawie) takie same, gorszy aparat, i ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sposob na obejscie blokady glosnosci w Nokii E7? Da sie go zastosowac na belle refresh? Duzo czytalem na temat dzwieku w symbianach i zeczywiscie jest niezly, ale troche za malo mocy do napedzenia HiSound Live. A jaki jest ses z,iany odtwarzacza ze stockowego na jakis inny ? Jakosc dzwieku ulega w jakis sposob zmianie ?

Edytowane przez anty techno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokadę głośności wprowadzono dopiero w Belle Refresh. Można to obejść tylko poprzez downgrade do Belle. Są przecieki, że Belle Refresh 2, która ma się pojawić na dniach nie będzie miała tej blokady. Żeby było zabawniej Belle FP2 w Nokii 808PV nie ma żadnej blokady.

 

A co do odtwarzacza zdecydowanie warto zainstalować chociażby FolderPlay albo QuasarMX - różnica mocno odczuwalna.

 

Wysłano na szybko z kieszonkowego ekranu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności