Skocz do zawartości

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dziś trochę przypadkowo pobawiłem się i przy okazji krótko odsłuchałem S6, S7 i V10 :). Miałem przy sobie tylko Carbo Tenore więc na nich odbył się odsłuch. Najbardziej podobało mi się granie V10; bdb dynamika, klarowność brzmienia, szczegółowość, rozmach. S7 i S6 do tenere za ciepłe więc trudno oceniać bo zamulony dźwięk. S7 w stosunku do S6 miał trochę lepszą górę ale ogólnie bardzo podobna sygnatura brzmienia czyli dosyć ciemna.

W ogóle to bardzo mi się spodobał ten V10... Szkoda tylko że nie ma szans żeby się zmieścił do kieszeni spodni.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, znajdę gdzieś informacje ile mW na kanał wypluwają te lepsze telefony?

Chyba pora zmienić mojego OnePlus one bo na Triple.Fi brakuje mocy aby odpowiednio napędzić tyle przetworników, bas jest jakiś taki ospały i w sumie mało na tle jakiegokolwiek źródła z odpowiednią dawka mocy.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na HeadFi widziałem że bardzo się przejechali pierwsi użytkownicy po jakości dźwięku. Hype marketingowy to jedno, a realia to drugie.

A smok cóż, smok powinien być. W każdej dobrej bajce powinien być smok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja HTC 10 na PhoneArena:

 

http://www.phonearena.com/reviews/HTC-10-Review_id4193/page/3

 

Na pierwszy rzut oka wygląda dobrze :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie wiem czy ktoś jest zainteresowany ale mam od jakiegoś czasu OnePlus 3 i muszę przyznać, że gra zdecydowanie lepiej niż OnePlus one. Głośność maksymalna podobna, może minimalnie mniejsza ale i tak nie jestem w stanie ustawić głośności na Max w słuchawkach Nausznych. Jest zdecydowanie większa scena w głąb, dynamika i zejście basu również sporo na korzyść. Ponad Góra jest lepiej rozciągnieta i mniej ostra. bab096c47652c6aa817105e93bbae34c.jpg

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłbyś w stanie porównać dźwięk do innych, najlepiej bardziej popularnych telefonów, np do s6, m8, note 4? Szukam od jakiegoś czasu następcy mojego Note 3 i rozważam m.in 1+3

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Xiaomi Redmi Note 3 Pro gra dość dobrze. Poprzednio miałem LG g3 i Galaxy Note 3 i Xiaomi wydaje mu się że gra lepiej. Lepsza rozdzielczość.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W zeszłym tygodniu, z drobną pomocą mojej mamy ( :D), padł mój IP5c. A przynajmniej jego naprawa stała się imo nieopłacalna. Wolę już opchnąć go na licytacji i kupić coś nowego ;)

Chciałbym kupić sobie nowy telefon i to raczej byłby iphone, niestety już nie trawię androida. Przesiadłem się na robocika jakiś rok temu i może nie było jakoś bardzo źle, ale wytrzymałem z nim tylko kilka miesięcy. Miałem go czasu, aż kolega dał mi się chwilę pobawić Iphonem 5 <_< ] W przeciągu 1,5 tygodnia wymieniłem m8 go na 5c.

 

Teraz zastanawiam się nad 5s/SE. Czy warto dopłacić do se około 600 zł jeżeliby skupić się tylko na jakości dźwięku ? Lepsze cpu, więcej ramu i aparat zbytnio mnie nie interesują. 5c śmigał, aż miło a 5s będzie przecież jeszcze szybszy. Czy lepiej dołożyć te pieniądze do sensownego dapa ?

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być do doków na miasto, to iPhone styka

Niestety seria 5, mi nie styka. Chciałbym wiedzieć czy w cenie ok 600zł znalazł bym coś ciekawszego od iphonów 6,6s, se :]

Oczywiście dapa za ok 600 zł, taka jest różnica między 5s => se

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesuje który z niedużych "chińczyków" z dobrym aparatem i niezłym dźwiękiem jest teraz polecany?

Cenowo powiedzmy okolice 700zł.

Ma zastąpić SGS3 lte i być od niego lepszy pod każdym względem. Rozmiar obudowy może być minimalnie większy, ale to już max co jestem w stanie zaakceptować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będzie lepszy od SGS5, zwłaszcza o aparat mi chodzi?

 

PS. To nie musi być nowy telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności