Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zainstalowałem i... psuje. Główny problem jest taki, że słychać jakieś dziwne zakłócenia i popiskiwania. W kwestii samej jakości - sam już nie wiem. W kwestii poprawy przez LG to mam pewne obawy, czy oni to w ogóle poprawią, znając ich szybkość wprowadzania nowych aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem i... psuje. Główny problem jest taki, że słychać jakieś dziwne zakłócenia i popiskiwania. W kwestii samej jakości - sam już nie wiem. W kwestii poprawy przez LG to mam pewne obawy, czy oni to w ogóle poprawią, znając ich szybkość wprowadzania nowych aktualizacji.

Potwierdzam, znam dwóch posiadaczy G2 i obydwoje mają ten problem, jest już na XDA fix dla ludzi posiadających roota, natomiast LG obiecywało na kwiecień i tak jakieś nowe funkcje, to może przy okazji ten dźwięk poprawią :) To prawda, ich tempo wydawania aktualizacji bywa "szalone".

Edytowane przez Luk@s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam od siebie, że zmieniłem iPhone 4 na Galaxy S3 i niestety ale jakość dźwięku Galaxego mnie troszkę rozczarowała. Zauważalnie mniej dynamiki i bas nie schodzi tak nisko. Generalnie nie jest tragicznie ale po prostu zauważalnie gorzej. Ale i tak lepiej niż na przywołanym w tym wątku HTC Desire 500. Tam to była tragedia dźwiękowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy ;), jest ktoś kto miał/ma Lumię 920 oraz iPhone 4/4s i może bezpośrednio powiedzieć, porównać w skrócie granie? Gryzę się już drugi tydzień, ze zmianą L920 na iPhone 4s, tylko pod względem audio, bo reszta dla mnie zdecydowanie po stronie Nokii, szczególnie genialny aparat. Nie chce stracić dobrego smartfona jeżeli okaże się że brak progresu względem nokii albo prawie niezauważalny.

 

Nie mam jak porównać grania bezpośrednio, mam ultimatum, sprzedaje swój i biorę od razu 4s (prawie w ciemno). Niby mam czas do świąt ale zero okazji do spokojnego testu. Jakby ktoś pokrótce porównał, napisał zdanie dwa to byłbym wdzięczny.

Edytowane przez Mecin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie subiektywnie iphone 4s gra o klasę lepiej od L920 (szersza scena, więcej powietrza), a i aparatem znowu tak nie odstaje (w dzień zdjęcia robi porównywalne, w nocy jest gorzej). Natomiast co do pozostałych aspektów i "opłacalności" wymiany to sam musisz sobie odpowiedzieć. Generalnie iphone uzytkuje się przyjemniej, a i same aplikacje są dużo lepiej wykonane na iOS niż wp (szczególnie tapatalk), z 2 strony L920 ma większy ekran, lte i bezprzewodowe ładowanie.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Edytowane przez aRnI85
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tapatalk to tragedia na WP. mało rozbudowany, często się dość długo ładuje, a jak chce się wejść w inną apkę, dając go w tło, to potem nie da się wejść w niego do ostatniego tematu, tylko odpalić go trzeba od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie subiektywnie iphone 4s gra o klasę lepiej od L920 (szersza scena, więcej powietrza), a i aparatem znowu tak nie odstaje (w dzień zdjęcia robi porównywalne, w nocy jest gorzej). Natomiast co do pozostałych aspektów i "opłacalności" wymiany to sam musisz sobie odpowiedzieć. Generalnie iphone uzytkuje się przyjemniej, a i same aplikacje są dużo lepiej wykonane na iOS niż wp (szczególnie tapatalk), z 2 strony L920 ma większy ekran, lte i bezprzewodowe ładowanie.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

 

Dzięki wielkie, a możesz mi jeszcze napisać, streścić charakter grania iP4s? Chłodny neutralny podobny do Video, czy może cieplejszy podobny do np Clip+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofilem wielkim nie jestem, ale okreslilbym charakterystykę grania ip4s jako neutralno-ciepla. Nie słuchałem ani clipa ani video wiec cieżko mi porownac, iphona używam z hifi re-zero i jestem bardzo zadowolony. Napewno jest cieplejszy niż iPod nano 1g i 2g, gra podobnie do nano 6g. Z cała pewnością mogę powiedzieć ze ip4s jest pierwszym telefonem który mógłby być moim głównym playerem. Lumia gra cieplej, nie jest tak szczegółowa jak iphone, a i sama aplikacja do słuchania muzyki mnie irytowało.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofilem wielkim nie jestem, ale okreslilbym charakterystykę grania ip4s jako neutralno-ciepla. Nie słuchałem ani clipa ani video wiec cieżko mi porownac, iphona używam z hifi re-zero i jestem bardzo zadowolony. Napewno jest cieplejszy niż iPod nano 1g i 2g, gra podobnie do nano 6g. Z cała pewnością mogę powiedzieć ze ip4s jest pierwszym telefonem który mógłby być moim głównym playerem. Lumia gra cieplej, nie jest tak szczegółowa jak iphone, a i sama aplikacja do słuchania muzyki mnie irytowało.


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

 

Jeszcze Cię wymęczę, bo mało kto ma porównanie 920 i 4s (a pewnie nie tylko ja jestem ciekawy), a mianowicie chodzi mi o dolne rejestry, czy na iP4s jest lepiej niż na Nokii, właściwie to dla mnie najsłabszy punkt. Przydałoby się trochę więcej dołu, trochę może energii/dynamiki żeby nie było tak ospale, nie mówię żeby wysterować jakieś nauszniki, bo to mija się z celem.

No i nie mówię że Nokia gra źle, bo gra bardzo dobrze, ale człowiek ciekawy, ciągle kombinuje... B).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym ze bas w ip4s jest bardziej punktowy ( l920 jest ciepła, ale nie tak zróżnicowana jak ip4s), nie narzekam na jego brak, nawet nie używam equalizera bo odpowiada mi jak gra na standardowych ustawieniach. W L920 trochę się musiałem pobawić zanim ustawiłem wszystko tak by mi odpowiadało.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności