Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Co zamiast MDR-EX85


Rekomendowane odpowiedzi

Pada mi już druga para tych słuchawek. Zazwyczaj magicznie po okresie dwóch lat gwarancji się rozpadają. Jako, że byłem z nich baaaaaardzo zadowolony to kupiłem drugą pare, która też po gwarancji wysiada. Co proponujecie zamiast tego modelu? Słuchawki mają dobre pasmo przenoszenia i przyjemne dla ucha niskie tony. Nie chce kupować trzeciej pary tych samych słuchawek, żeby za dwa lata znów wymieniać. Odtwarzacz to Sansa Clip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie leży mi ten pasek na szyję. Wole klasyczny styl słuchawek. Dodatkowo dostępne są tylko w jednym sklepie internetowym.

 

Korzystał ktoś z tego modelu:

http://www.redcoon.pl/B226555-Sennheiser-CX-680_Słuchawki-dokanałowe?refId=ceneo

 

Wyglądają nieźle, nadają się do sportów i podobno dobrze grają a cena akceptowalna.

Edytowane przez wisnier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu recenzji produktów i przejrzeniu dostępnych słuchawek na rynky chyba jestem zmuszony do kupna trzeciej już pary MDR-EX85LP ze względu na brak alternatyw. A jak wypadają one na tle Sennheiserów CX 300 II ? Bo akurat takie mam pod ręką w sklepie. Nie będe zawiedziony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności