Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Do Sansy Clip do 100zl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzbuje sluchwawki do swojej sansy clip do 100zl. Slucham glownie electro house, ale ogolnie wszystkiego po trochu, do tej pory mialem PL30 i bylem zadowlony ale niestaety "padly w walce". Moze sie cos zmienilo w cenach/sluchawkach od tego czasu dlatego pytam. Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superluxy HD681 (o innych nie wiem nic, ale jest jakiś mniejszy model też ponoć niezły), coś od Cresyna, Koss KSC75, ostatnio Philipsy SHP8000 i SHP6000 weszły dosyć ostro (jest o nich temat na forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pęknięty bębenek powinien dojść do siebie najwyżej po miesiącu. jak przez ten czas nie możesz się obejść bez słuchania na słuchawkach to rzeczywiście można nauszne kupić.

Rozpatrz wtedy też Philipsy SHP5500, to ponoć zamknięte SHP5401 (ten sam przetwornik i bardzo podobna obudowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpatrz wtedy też Philipsy SHP5500, to ponoć zamknięte SHP5401 (ten sam przetwornik i bardzo podobna obudowa).

Według philipsa to są otwarte i mają 6 metrów kabla - http://www.p4c.phili..._00_pss_pol.pdf

O kablu wiele nie powiem bo ja mam z jakimś lipnym, ale tak to SHP5401 od SHP5500 różnią się padami. 5500 mają skórzane "z dziurą na ucho" (rozmiarem ciut mniejszą niz HD202) a SHP5401 płaskie jak choćby w K420.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności