Skocz do zawartości

Uszkodzone NuForce 700x


Viera_v6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pisze do was bo chce zasiegnąć porady. Kolega dał do odsłuchu nuforcy gościowi z którym pracuje na 3 minuty. Powiedział, że trzeba je włożyć trochę mocniej tzn aż klikną gumki. Ten natomiast włożył je tak mocno że na jego twarzy pojawił się grymas i i po wyjęciu słuchawek w lewej została wepchnięta siateczka ochronna i kupa woskowiny....... Jest jakaś szansa na naprawienie tej słuchawki? Dodam, że gra o około 20 30 procent ciszej od tej dobrej. Czy po naprawieniu tej siateczki ochronnej i wyczyszczeniu środka wróci to do normy? Aha i jak to naprawić ?

2011-11-26 20.27.20.jpg

Edytowane przez Viera_v6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś wymienić siateczkę, a to się chyba raczej nie uda, bo nigdzie takiej nie kupisz.

 

Poza tym "o kurde..." :ph34r:

 

PS: I loled so hard :ph34r:

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszfak, znaczenie epitetu "brudne uszy" nabrało właśnie zupełnie nowego znaczenia. o.O

1. Wyciągnąć siateczkę zakrzywioną szpilką.

2. Możliwie stężonym roztworem etanolu (spirytus, denaturat, ze wskazaniem na środek odkażający Skinsept, ze względów higienicznych) rozpuścić i zmyć wydzielinę (czy to patyczkiem do uszu umyć, czy to zanurzyć w nakrętce z alkoholem - byle uważać na przetwornik) z siateczki i wnętrza słuchawki.

3. Siateczkę naprostować i umocować na miejscu wedle uznania; można kropelką, można klejem na gorąco (o ile umiesz się nim wystarczająco precyzyjnie posługiwać), można przygrzać siateczkę lutownicą do tulejki, można poxipolem - wszystko będzie okej, byle tylko złapać ją na krawędziach, a nie zasyfić całościowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś wymienić siateczkę, a to się chyba raczej nie uda, bo nigdzie takiej nie kupisz.

Hmm, podrabiane EP630 z allegro jako dawcy? Da radę je za grosze kupić. Ewentualnie mi się walają po szufladzie to mogę po kosztach wysyłki oddać. ;)

 

Mnie tylko ciekawi jak... jaaaak? On miał szpic z wosku w uchu że wgniotło siatkę? Nie ogarniam. I jak dało radę że tips się tak ugiął?

Pierwsze co polecam to wyczyścić wosk, jak zagrają bez niego normalnie to jest szansa, bo kto wie czy wosku nie nawaliło się do środka.

 

No ale kurcze... poległem... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to należy się zgłosić do Forzy, może da radę wyczyścić membranę.

To tak zasadniczo już mu współczuję na zapas... :D

 

Ja bym polecał wykałaczkę i do boju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 kilku godzinach rozmyślania nad tym jak on to zrobił doszliśmy do wniosku, że po wyjęciu słuchawki była tak brudna że chciał ją przeczyścić jakimś patyczkiem i zrobił to co zrobił :D Innej możliwości chyba nie ma. Nie chce mi się wierzyć żeby wywarł takie ciśnienie na miód ;p , że aż przebił siateczke xD Może miał akurat tego dnia wyciek ;p. Zaraz biore sie do roboty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności