Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Konsole przenośne.


Roni11

Rekomendowane odpowiedzi

po przeczytaniu tematu, zapragnąłem ds'a :)

na co warto zwracać uwagę przy zakupię? Pewnie zanabędę lite, bo cena przystępna, do ilu, mniej więcej, opłaca się go brać?

wiele z tych na allegro, nie ma ładowarki, naładuję ds'a normalnie z usb?

 

Ja swojego NDS Lite sprzedałem ostatnio za 170PLNów z jakąś badziewiastą grą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ..szczezrze to na androida miałem moze ze 3 gierki w które pograłem dłużej niż 15 min. Na PSP takiego tekkena 5 DR męczyłem prawie 3 miesiące.

Dużym problemem jest kwestaia sterowania, gra na dotykowcu to jak jazda maluchem na autostradzie, niby sie da ale jakoś frajdy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sprawa z ds-ami jest prosta, psp są bardziej zagmatwane... anyway:

- oryginalny DS (gra GBA i DS)

- DSL (gra GBA i DS)

- DSi (gra DS i DSi)

- 3DS (gra DS, DSi i 3DS)

 

na DS-a były tylko trzy rodzaje gier:

- normalne DS

- DSi (pobierane z internetu na DSi)

- 3DS (wymagające nowego hardware'u)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to miałem z konsolek przenośnych: PSP, DSlite i jeśli można zaliczyć to ipoda touch :)

PSP - z wgranym cfw można robić cuda (nie mówię tu o graniu w piraty), konsola tak naprawdę wiele przez to zyskała. Byłem jeszcze dzieciak jak ją miałem (nie wiem, 6 lat temu?), więc grałem jak maniak. Nawet rodzice czasami w coś przyspilili i siostra.

DS'a kupiłem niedawno, przeszedłem Pokemony, pograłem w Zeldę i niektóre gierki - jakoś mnie to wszystko nie przyciągnęło. Oczywiście - grało się przyjemnie, ale... Może wyrosłem z gier :)

Ipod i telefon z andkiem - prócz angry birdsów granych w różnych poczekalniach... Cóż, mojej osobie głowy nie urwało :)

 

Ze stacjonarek mam x360, który cud, że jeszcze działa i... Bardzo fajnie jest pograć z kumplami, siostrą, czy rodzicami, ale... Widok kobiety życia grającej w Twoją ulubioną grę - bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kilka miechów temu znowu sprawiłem Nintendo DS - super sprawa z tym sprzętem. Ostatnio jakoś nie mam ochoty na grę w tytuły z dużych konsol, to jednak te niby małe produkcje na NDS bardzo mnie wciągają. Tutaj gra ma przede wszystkim bawić, a nie wyglądać - tak jak to kiedyś było na PSX (choć nie powiem, grafa w tamtych czasach niszczyła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie sądzę. I nie takie duże. Nic dziwnego 3ds dał niezłe tytuły teraz + cena spadła. Po za tym martwi mnie wymuszanie na producentach gier używanie obydwu paneli dotykowych- często to w grach jest na siłę teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności