Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Dokanałówki do 100 zl :-)


Cheeba

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ; ).Po ponad miesiacu użytkowania moje SoundMagic PL21 padły : /.Dalem do naprawy, ale i tak nie wytrzymaly wiecej niz 1 tyg. ..Wracajac do tematu :).Slucham glownie raggamuffin,ragga,dancehall,GrubSona[ma wlasny styl ; )] oraz Systemu Of A Down i czasami kawałków Korna,Nirvany,itp.Nie znam sie na określaniu sluchawek, ale chce aby mialy dobry bass i brzmialy calkiem ok ; ).Chcialbym zapytać czy te sluchawki http://allegro.pl/monster-beats-by-dr-dre-tour-mega-promocja-i1934529771.html są w miarę dobre?Wiem, że sa to podróby, ale czy dźwiek z nich jest w miare przyzwoity : ).A ogólnie najbardziej zaciekawily mnie Brainwayz Alpha oraz SoundMagic PL30 Profesionnal : ).Za wszystkie komentarze z góry dzięki ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpha polecam, bardzo fajne doki, kto wie czy nie najlepsze do 100zł. PL30 też ekstra (bardziej techniczne) ale IMHO zabraknie Ci w nich basu i to mocno. Podróbek Beats nie warto... zwłaszcza tak tanich, pomyśleć że niedawno podróbki po 150zł chodziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o trwałość to Creative EP-630 - wszystkie inne psuły mi się po tygodniu/max. miesiącu, a EP630 wystarczą na dwa lata, bo mają super-giętki kabelek ;) A psują się ponoć dlatego, że się zapychają - podobno da się wyczyścić, ale mi się nie udało. I mają dużo basów. Choć może to starocie już, bo hitem były 5 lat temu ;)

Edytowane przez tasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpha kupie juz po 70 zl : d.Nie wiem jak dokladniej okreslic, ale z Sennkami HD201 gra baardzo dobrze basowo : D.Jeśli chodzi o doki to w AKG K321 bass byl dobry, lecz w PL21 też byl ok, ale troche gorzej niż w AKG.Dalej Ci nie powiem, bo się na tym dobrze nie znam ; d.

 

Jeszcze dosyć ciekawe są A-Jays One :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sluchawki-monster-styl-solo-hd-mp3-mp4-dr-dre-i1917012377.html Może i nie są to doki, ale czy beda mialy dosc dobry dzwiek ?Wiem ze to raczej podrobka, ale niektore podrobki sa w miare ok ; ).Daje kolejne Beatsy ze wzgledu na to ze maja baardzo fajny wyglad ; ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jak szukasz dobrej jakości dźwięku to Monstera omiń. Nawet oryginały są niespecjalne... a biorąc pod uwagę ceny to nawet słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philips SHP5401 albo Superluxy HD681. No chyba że szukasz basowej zabawy w retro-stylu to PortaPro szukaj, też są fajne acz tu pewnie ze 110-120 zł trzeba będzie wyłożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M9 nie miałem nawet w ręku, Alpha mam i... lubię, mimo że mam je może 2-3 tygodnie. Względem np PL11 Alpha to przynajmniej pół półki wyżej... a w kwestii kontroli basu to już półka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te alphy naprawdę są takie dobre ? Bo właśnie dzisiaj widziałem w empiku PL11 i już miałęm je brać, ale jakość wykonania w dwóch modelach to zupełna porażka. Kabelek jakiś postrzępiony w jednych, w obydwu ten czarny plastik dochodzący do kopułki jakby nożem ciachany! i mi się odechciało. Jak jakość wykonania w alphach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PortaPro kupię już po 70 zl ; )

 

A jakie słuchawki tak do 80 zl byłyby najtrwalsze ? : ).Takie, aby starczyly mi na rok ; d.Moze Creative EP-630 ? : d

 

Ostatecznie kupiłem Cresyny Axe C415E : ).Podobno lepsze od Sennheiserow CX300[tak mowi MP3 Store] i baardzo fajnie wygladaja : ).Brainwavz Alpha są fajne, ale jednak z wyglądu nie podobają mi się zbytnio ... Można powiedzieć, że kupiłem niewiadome, bo oni opinii ani niczego nie ma na temat owych Cresynow : d.Jednak myślę, że bedę zadowolony ; p.Podobno mają baardzo dobre basyy : D.Dzieki za wszystkie porady itp ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności