Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki do 150zł


Arko1926

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje słuchawek dousznych, dokanałowych lub nausznych kompaktowych. Słucham głownie rapu, techno, trance, house, itp. Muzyki głownie słucham na mieście, bardzo rzadko w domu. Sprzęt na którym będę słuchał to poczciwa sansa clip + z rockboxem, więc bez żadnej rewelacji. Cena jaką mogę przeznaczyć na słuchawki to 150zł. Czytałem dużo na forum ale sam nie wiem co brać. Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

 

Ps. Zastanawiałem się nad KPP ale nie wym czy da rade z tym na miasto, PL30, a-jays two, itp.

 

Pomoże ktoś bo zależy mi na czasie, jeśli nie to proszę o usunięcie tematu.

Edytowane przez Arko1926
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie mają izolacji. głowny powód. A może coś z SM PL? ludzie polecają tylko nie wiem jak z sansa. Dlatego napisałem, aby ktoś doradził, bo zastanawiam się nad PL30, nie wiem czy to czy może coś innego, a-jays two. Albo nie wiem. Poadajcie konkretne modele. Dziękuje.

PS. A co do tych słuchawek brainz to wygląd mi się nie podoba, niby to szczegół, ale jakoś mnie to odpycha.

Edytowane przez Arko1926
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

right, do czego je podłączasz?

 

Inne słuchawki mogą miec wieksze mozliwosci, jednak sprawdzone polączenia to PL11, NE6 i pro alpha. Chcesz byc krolikiem doswiadczalnym audiofili :) ?

 

 

przykładowo, PL21 czy xearsy są lepsze od PL11, jednak w tym połaczeniu wypadają duzo gorzej.

 

 

PL30 to nei ta szkoła grania. Raczej do ciepłych odtwarzaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, czemu, Twój jest bardzo dobry(a za taką cenę... !).

 

Dla przykładu: początkujący z tematu obok szuka słuchawek nausznych do domu. Mówi: 250zł mam do wydania. Niemało kasy! A my go przekonaliśmy do kupna słuchawek za 40zł. Czy to znaczy, że są złe? Nie. Tylko wierzymy, że taki przemyślany wybór jest pewniejszy niż pozornie lepszy za większą cenę(innymi słowy, po co naciągać, a jak się nie spodoba to będzie na nas:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo przepraszam, ale ja nikogo nie przekonuje, wskazuję jedynie wybory które uważam za lepsze. Niektórzy po protu mają potrzebę wydania gotówki, bo wtedy (nie czują się pełnowartościowi) nie czują, że sprzęt jest pełnowartościowy :P Na szczęście kolega od słuchawek ma rozum i wie, że aby sobie przyjemnie posłuchać to nie musi wydawać majątku i o to chodzi - o muzykę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze jest to, co bardziej Cię zadowoli bez nadmiernego naruszenia Twojego budżetu. ipod video(5 - 5.5g) ogólnie jest lepszy od clipa+, wg mnie. Ale aż głupio porównywać takie sprzęty, które wielkością różnią się kilkakrotnie, wagą tym bardziej, pojemnością, oraz... trochę czasem działania baterii.

 

Mnie osobiscie było łatwiej znaleźć synergiczne połączenie z clipem+ niż z ipodem video. Rób co chcesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności