Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Nauszne do 100-120 zł


liiryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;-) Planuje zakup słuchawek nausznych do Samsunga P3, muzyka jakiej słucham to głównie Rap i trochę dubstepu... Myślałem o Soniakach zx 300, bo ponoć ładnie grają i w dodatku mają ciekawy design, tylko niby mają słaby bas, który lubię, kolejnymi słuchawkami, które mnie interesują są sh hd201, które cieszą się świetną opinią. Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie jedyne co przyzwoitego i izolującego mogę zaproponować panasonici rp-htx7. Używane w tej cenie. Reszta to będzie raczej znikoma izolacja pokroju właśnie podawanych przez Ciebie sonych(z ktorymi osobiscie nie miałem kontaktu, nie wiem jak brzmią) czy proponowanych przeze mnie cresynów.

 

Ktoś (@kiju?)zdaje się używał k518dj z P3. Ale modowanych, tj z wyjętymi gąbkami ze środka. Wtedy dźwięk się 'odmula'. Jak Ci się uda trafić w tej cenie...

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz "zx300 mp3 store" w google i poczytaj, bo już wątek się przewijał kilka razy. W skrócie: Jeśli lubisz bas, potwornie zawiedziesz się na Soniakach. Poleciłbym bym Pioneery MJ21, ale ten zabawkowy pałąk mi nie pozwala. Nie wiem może Tobie by tak bardzo nie przeszkadzał. Spójrz w stronę AKG K414, K404, w nich raczej basu Ci nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pałąk mi nie przeszkadza... Więc pioneery mogłyby być, mają ciekawy design nawet :)

 

Myślę, żeby dorzucić trochę kasy i kupić coś do 200-220, ale to już musi mieć roz****alający bas... Co propnujecie ?

Edytowane przez liiryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął http://allegro.pl/dla-wymagajacych-akg-k-416-p-i1878370049.html - tylko poczekaj, aż ponownie aukcję wystawi (jeszcze 2 sztuki zostały).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności