Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz do ok. 250 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chciałbym kupić odtwarzacz do 250 zł.Ma być wytrzymały i niezawodny nie zależy mi na wyglądzie,rozmiarze czy na ekranie dotykowym (ale lepiej żeby wogóle miał ekran).Pamieć 4-8gb chociaż może być mniejsza (jeśli ma slot na karte pamieci).Czasami lubie posłuchać muzyki z głośników chciałbym kupić do tego odtwarzacza przenośne głośniki (czy są takie z wbudowanym?).Czy będę miał problem z ich dokupieniem i czy one nie zaszkodzą w jakiś sposób odtwarzaczowi?????????? (Tak zastanawiałem się nad sandiskiem sansa clip+)

 

Co powiedzie odtwarzaczach Vorson ? Czy to chińczyk??? Na aukcjach było napisane ,że są świetnej jakośći ale ja w to nie wierze. Oto kilka link z allegro (to jest akurat mp5 też się zastanawiałem) co powiecie o tym odtwarzaczu.

http://allegro.pl/4g...1886906513.html

http://allegro.pl/4g...1889052899.html

Jakie są dobre odtwarzacze mp/mp4 do 200 zł????

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Edytowane przez Buttolini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj mam SD Sansa Clip+ - po prostu cudny, z RockBox'em jeszcze lepszy, chociaż wygląd RB niezbyt mi się podoba. Gra wg mnie lepiej od Samsung'a Wave i na dodatek od mojego laptopa... Gorąco Ci polecam ten wzmacniacz i ma wszystko co chcesz oprócz głośnika, ale mało jest z głośnikiem. Ja posiadam Creative TravelSound 250, teraz je trochę trudno dostać (nowe), ale są również bardzo dobre jakość/cena, gdybym miał kupić jeszcze raz to wybrałbym właśnie te. :)

 

pr-glosniki-creative-20-travel-sound-250-black-1077-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności