Skocz do zawartości

Wieża z porządną obsługą USB/MP3 do 1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zamierzam kupić wieżę audio do średniej wielkości pokoju. Kluczowymi parametrami są

 

- jakość dźwięku

- obsługa mp3 przez USB i/lub kartę SD z wygodną nawigacją po katalogach bez potrzeby podłączania TV (tutaj większość wież wysiada)

- cena do 1000zł

 

Przyglądam się następującym modelom:

 

Samsung MM-C330D, Yamaha MCR-040, PHILIPS MCD712, Yamaha Pianocraft E-730, Sony CMT-HX 30

 

Najlepszą obsługę MP3 zdaje się mieć Sony, ale nie ma zachwytów nad jakością dźwięku. PHILIPS MCD712 za to ma dobre opinie o jakości dźwięku ale jak wiele innych, posiada niewygodną lub niemożliwą nawigację po katalogach bez TV.

 

Może coś z poza mojej listy? Proszę o propozycje co kupić.

 

Bartek

Edytowane przez Bartq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

@Bartq Jak sobie wyobrażasz chodzenie po katalogach siedząc w fotelu czy lezać?

Wieszasz na sciane mały lcd i jest znacznie wygodniej. No chyba że chcesz wstawać by zobaczyć menu etc na małym ekraniku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartq Jak sobie wyobrażasz chodzenie po katalogach siedząc w fotelu czy lezać?

Wieszasz na sciane mały lcd i jest znacznie wygodniej. No chyba że chcesz wstawać by zobaczyć menu etc na małym ekraniku:)

A dlaczego zakładasz że wieża będzie stała daleko od miejsca jego spoczynku? Nie może sobie jednostki sterującej postawić na stoliku przy fotelu, a kolumn puścić w kąty pokoju? Mam tak ustawione odkąd córa załatwiła mi pilota. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam kolegę. Jaką wieżę znajlepszą jakością dźwięku do 1000 złotych możecie polecić. Ewentualnie lekko ponad, jeśli jest ogromna rożnica. Nie potrzebuję żadnych szmerów bajerów, ma tylko odtwarzać CD i nie kłuć w oczy. Będzie grałą każdy gatunek muzyczny, także uniwersalna. Coś z Sony, Samsunga, Yamahy, Philipsów? Może coś zupełnie innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności