Skocz do zawartości

Koss Qz-2000


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze umial bym lepiej rozdysponowac te 2,5 tysiaca... poza tym jak sobie przypomne ze kiedys znalazlem swoje sluchawki pogryzione przez psa i pomysle ze kiedys przez pomyllke moglbym zostawic te kossy wystawione na dzialanie czynnikow zewnetrznych w postaci zucia i gryzienia... nie... zdecydowanie inaczej wolalbym wydac te zlotowki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paskudnie wyglądają, nie założyłbym czegos takiego na głowę, jak miałbym wyjsć na miasto z iMPem w kielni. Za taka cenę to już się wymaga, żeby sluchawki idealnie grały i mialy niesamowity design, wygląd i co się z tym wiąże wygode noszenia. Z co do pierwszego i trzeciego czynnika to mogęę zgodzić, że te sluchawki posiadają. Co do drugiego to ja dzieuje takim słuchawkom. A poza tym jest własnie strasz, żeby nic się im nie stało, a to niepomaga w zrelaksowaniu się przy muzyce, i w ogle podczas sluchania muzy, bo człowiek, zamiast sieupić na dźwiękach wydobywających ssię z glosniczkow, mysli jakby tu nie porysować, pobrudzić, uszkodzić tych jak że drogich słuchawek.

 

P.S i tak jak immanuel też bym wolał wydać tyle kasy 9żebym mial oczywiscie :)) na IHP (teraz samo "H" :)) - 140 niż na te słuchawki,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebysmy sie zrozumieli nie podalem tego linku z mysla ze chetnie bym nabyl takie sluchaweczki a tymbardziej chodzil w nich po ulicy :) zamiescilem to tylko jako taka ciekawostke :) Moje porta pro wygladaja prawie identycznie i rowniez w nich nie parodiuje po ulicy zreszta malo na niej przebywam ale duzo podrozuje i uzywanie ich w pociagu czy tego typu podobnych miejscach mozna sobie pozwolic na ich wyciagniecie a na ulicy urzywam tych sennheiser`ow dolaczonych do iMP`ka 550. Jedyne czego mozna wg mnie zalowac to tego ze na sennheisery PX200 nie maja takich zdolnosci dzwiekowych jak PORTA PRO :P wtedy byloby wszystko jasne co wybrac..... Nie byloby rzadnych dylematow oprocz kasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebysmy sie zrozumieli nie podalem tego linku z mysla ze chetnie bym nabyl takie sluchaweczki a tymbardziej chodzil w nich po ulicy  zamiescilem to tylko jako taka ciekawostke

 

Nie mamy nic do Ciebie oliver27, tylko wyrażamy nasze opinie o tym sprzęcie.

Myślę, że wszyscy są tacy sceptyczni, ponieważ nie mają kasy, zresztą ja również.

 

Jak Bill Gates kupiłby sobie takie słuchawki, to nie martwiłby się o nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nie różnią się one od Porta prawie niczym, prócz tego wątpliwego modułu wyciszania otoczenia.... Nie wiem, ale jakoś podchodzę z nieufnością do tego typu wynalazków wątpliwej skuteczności - zwykle są przekerlamowane, a niebotycznie drogie (co widać na tym przykładzie). "Idealne" tłumienie otoczenia to jak gruszki na wierzbie - nie wierzę w to za bardzo, i nie wierzę podobnie, że ten cudowny moduł, za który Koss każe zapłacić dodatkowe 2000zł, spełniłby moje pokładane w nim nadzieje. Być może on faktycznie jest "rewelacyjny" - nie wiem, bo nie słyszałem, ale osobiście jestem bardzo nieufny do takich bajerów. Tak jak wy, ja też bym ich nie kupił i to nawet gdybym miał za co - taka marża za tak małą zmianę? -nie ma mowy. Dam głowę, że to cudo tłumienia otoczenia po prostu nie jest tyle warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności