Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Meet Łódzki!


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

Aallen i Azahiel nie zawiedli. Duże brawa dla ekipy z Warszawy : Trzej panowie P - SZACUN! Mimo pogody dotarli bez problemu.

Najlepsza rzecz na meetingu? ...kelnerka z the Mexican.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aallen i Azahiel nie zawiedli. Duże brawa dla ekipy z Warszawy : Trzej panowie P - SZACUN! Mimo pogody dotarli bez problemu.

Najlepsza rzecz na meetingu? ...kelnerka z the Mexican.

Hahah! prawda prawda... :D

 

Ja powiem jedno - Amazon KINDLE! Szok że to gra spokojnie z klasę lepiej jak s:flo!

 

Podobały mi się Dunu Crius i troszkę mniej Trident.

 

Fajnie zagrały Azahielowe Panasonici - lepiej niż 10x droższe Phiatony

 

E11 troszkę rozczarowała. Nie tego się spodziewałem. Jak dla mnie ten wzmacniacz jest zbyt analityczny.

No i to tyle.

 

Było fajnie, trasa ******sta, humor wszystkim dopisywał - było warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem byłem na starym mieście i w sumie to... nic tam nie ma :D

 

Było bardzo sympatycznie, żarcie też sympatyczne i kelnerka również :)

 

Denony rekablowane Cordialem to jakaś pomyłka, doceniłem przez to bardziej Canare Starquada i mogę z całą świadomością powiedzieć, że ten kabelek nadaje się do rekablingu D2000 :-)

 

Sennheiser IE8 - spodobały mi się te doki. Bardzo fajne słuchaweczki z potencjałem, który można wydobyć wpinając je pod wzmacniacz słuchawkowy :-)

 

allenowe Staxy - tak szybkich słuchawek nie słuchałem. Są detaliczne i zarazem szybkie aż do bólu, tak, że po chwili ma się ochotę posłuchać jakiś zamulaczy.

 

... a tak poza tym to Amazon Kindle ma fajny wyświetlacz, a ww kelnerka fajny tyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ww kelnerka fajny tyłek.

ogólnie była niezła [edit: przepraszam, poza twarzą, była ogólnie niezła :)]

 

BTW. te D2000 nie były cordialem tylko conducflem rekablowane

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meet jak najbardziej udany. Kameralny no ale najważniejsze osobistości były.

Kelnerka była robiona na Meksykanke. Tam mają takie twarze ! :D

 

... a tak poza tym to Amazon Kindle ma fajny wyświetlacz, a ww kelnerka fajny tyłek.

 

no i są to dwie najważniejsze wnioski wyniesione z meetu mającego na celu wyniesienie wrażeń muzycznych ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zaskoczyła tak duza różnica między Denonami 2000, muzykalność czytnika Amazonu znałem wcześniej (polecam) , a przeziębienie nie pozwoliło mi rozkoszować się niczym innym. Za to dzis łózko, kompania leków i sok malinowy - tylko na wybory się podniosę.

 

Piotruś, a kto wogóle podnióśł głowe tak wysoko aby zobaczyć twarz kelnerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługa do bani bo to czytnik, masz tylko nastepny utwór-next i tyle, ale gra to hm...bajecznie. Na playerka to sie nie nadaje ale jesli duzo czytasz np. tak jak ja w drodze do pracy z pracy i umilasz sobie wtedy czas muzyka z playera to świetne wyjście - Kindle. Na wszystkich zrobił : łał. Poradził sobie z customami Piotrusia, z M50 ATH, z IE8 i innymi połączeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zaskoczyła tak duza różnica między Denonami 2000, muzykalność czytnika Amazonu znałem wcześniej (polecam) , a przeziębienie nie pozwoliło mi rozkoszować się niczym innym. Za to dzis łózko, kompania leków i sok malinowy - tylko na wybory się podniosę.

 

Piotruś, a kto wogóle podnióśł głowe tak wysoko aby zobaczyć twarz kelnerki?

Ja wczoraj wróciłem do domu to myślałem, że umrę od kataru. Trochę tabaczki, witaminki i ciepła kąpiel i dzisiaj normalnie świeżutki do pracy :)

 

Wiesz, patrzyłem nie tylko na jej tyłek... Powyżej pasa też było na co popatrzeć :)

 

Wy tak serio z tym Kindle? :o

 

Cięzko mi uwierzyć w to, że gra lepiej niż S:Flo2 :ph34r:

Serio serio. Rewelacyjnie to grało. IMHO Kindle>>>>>>s:flo>Touch4g Takiej dynamiki, i wypełniania a przy okazji rewelacyjnej sceny na moich customach dawno nie uświadczyłem.

 

Tak bo takiego łosia to w Łodzi trudno trafić... są róze zboczenia. :)

hahahah o boże prawie się udusiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba nie oburzaj sie :) sam zacząłeś - tam nie było lepszych. Piotrus no ja głowy wyżej kamizelki nie podniosłem :)

Ktoś zostawił na ipodzie uwaga nie powiekszać:

IMG_0046.JPG

IMG_0048.JPG

IMG_0049.JPG

IMG_0050.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zostawił na ipodzie uwaga nie powiekszać:

 

A Pawlo po ostatnim meecie mówił że on zawsze wyczilowany jest na zdjęciach :D

Genialna mina! Patryk też

 

czy wy kur litości dla zwierząt nie macie ? :)

 

nie mieszaj kur od tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności