Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Superlux HD681 pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam jedno pytanie, czy słuchawki Superlux HD681 nadają się do przenośnego odtwarzacza i do użytku na zewnątrz?

Za wszelkie opinię dziękuję, bo w tym momencie mam AKG414P i zastanawiam się czy Superlux'y też będę mógł nosić gdzie tylko chcę.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zostać Hardcorem. Doczepisz sobie plakietkę UFO i będzie najlepszy lans w mieście... :D

 

A potem będzie sensacja w temacie "dzisiaj spotkałem..." >>> "kolesia w superluxach" :D <<< każdy by wiedział już o kogo chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy :)

Po prostu na fotkach nie wydawały się zbytnio duże, ale po tym co przeczytałem to chyba zostaną w domciu podpinane pod Creative X-Fi Xtreme Audio. ewentualnie pod amplituner Pionnera :P

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w nich wychodziłem !!! Na swoje podwórko, na hamak. Do kosiarki nie, do kosiarki wolę soniacze. Sąsiedzi patrzyli na mnie jak na kosmitę. Oni słuchają radia. Tak, że ja mogę założyć słuchawki, albo razem z nimi cieszyć się urokami pięknych głosów prezenterów programu pierwszego polskiego radia i ich morskich opowieści. Jaki z tego morał? Czasem warto być z kosmosu. I oczywiście: sąsiadem się nie łogolisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

E tam ja w takich wychodze i ciesze się muzyką, olewam ludzi. Gorzej zimą pod czapke ich nie schowasz:/

 

ee chwila, moment, 661 sa polotwarte chyba?i z tym na miasto? pomijajac fakt ufoludka.

Nie 661 tylko hd681 jeśli już, mnie meczą zamknięte bo nie mają powietrza.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam ja w takich wychodze i ciesze się muzyką, olewam ludzi. Gorzej zimą pod czapke ich nie schowasz:/

 

ee chwila, moment, 661 sa polotwarte chyba?i z tym na miasto? pomijajac fakt ufoludka.

Nie 661 tylko hd681 jeśli już, mnie meczą zamknięte bo nie mają powietrza.

 

tak tak, 681...co nie zmienia faktu ze Twoja muzyke to slyszy pol autobusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

E tam ja w takich wychodze i ciesze się muzyką, olewam ludzi. Gorzej zimą pod czapke ich nie schowasz:/

 

ee chwila, moment, 661 sa polotwarte chyba?i z tym na miasto? pomijajac fakt ufoludka.

Nie 661 tylko hd681 jeśli już, mnie meczą zamknięte bo nie mają powietrza.

 

tak tak, 681...co nie zmienia faktu ze Twoja muzyke to slyszy pol autobusu.

 

Mam to gdzies a co inne pchełki to też nie słychać ? Ot nie lubie zamkiętych.

 

Choć łomotu nie słucham. Słucham raczej gdy ide a nie jade. Do autobusu mam ex85 notabene też chyba otwarte lub poł otwarte.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności