Skocz do zawartości

jaki odtwarzacz do 400zł / touch 4g


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcę kupić odtwarzacz, tylko oczywiście nie wiem jaki. nie ogarniam sprzętu całkowicie dlatego pisze. cena 400zł no chyba że mnie ktoś przekona do touch'a 4g ;P bo tyle się o nim naczytałem aż mi przeszło.fajnie wygląda i w ogóle ale nie wiem czy jest wart tysiaka. player oczywiście z wyświetlaczem ;) o dużej pamięci wewnętrznej. Pod dubstep, rock, electro, rap, czyli uniwersalny ;)

 

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Toucha szczerze polecał, ale nie za tysiaka :) Wersje 4G 32 GB można było złapać już w okolicach 600-700 zł, niedługo Apple pewnie wprowadzi kolejną generację i ceny jeszcze spadną. Wystarczy dobrze poszukać na znanym serwisie aukcyjnym, chyba, że chcesz nówkę.

 

Oczywiste że nie nówkę x) znalazłem 2miesięcznego za 700zł z wysyłką kurierską ;D gwarancja jeszcze 10msc ;d

 

a jakie słuchawki się z nim dobrze zgrywają?jakieś dokanałowe myślę...w przystępnej cenie z fajnym designem ;d

Edytowane przez bialcus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do doków, to niestety nie wiem, musiałbyś poczytać różne tematy tutaj. Jeśli byś szukał tanich, a ponoć bardzo dobrych nausznych, to Superluxy HD 681 powinny się nadać, swego czasu się o nie wypytywałem kogoś na forum i otrzymałem informacje, że z Taczką 4G grają te słuchawki super. Teraz mam AKG K520 i jak dla mnie grają fajnie z Touchem 3G, z 4G wypadłyby pewnie bardzo podobnie. No, ale nie zawracam głowy tymi słuchawkami, podałem tylko takie dwie pary, także jakbyś potrzebował czegoś do domciu, to powinny być w sam raz. Jeśli chodzi o doki, to ktoś inny musiałby się tu wypowiedzieć, w skrócie: Taczki mają wystarczającą ilość basu i grają szeroką sceną z bdb dynamiką i dobrymi szczegółami. Dla przykładu taki Fuze zagrał mniej dynamicznie (wszystko głośno, na jednym poziomie praktycznie), ale za to z większym basem, więc nasuwa się pomysł: jakieś fajne, z dobrym basem (co w cale nie znaczy, że musi być go nie wiadomo jak dużo), choć w połączeniu z jasnymi słuchawkami być może też by Ci się mogło spodobać. Sam mam i wychwalam Philipsy HS900, ale odkąd używam AKG to ten dźwięk Filipków jest dla mnie jednak zbyt jasny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności