Skocz do zawartości

galaxy s II czy coś innego?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nadchodzi czas zmiany telefonu u operatora w związku z czym staję kolejny raz przed zadaniem wybrania odpowiedniego smartfona. Najważniejsza jest dla mnie jakość dźwięku. Zastanawiam się nad Samsungiem Galaxy S II, jednak do tej pory używałem Samsunga Wave i średnio byłem zadowolony z jakości dźwięku (wysokie szumy, bass możei mocny, ale wprowadzający wahania głośności na innych tonach). Czy Galaxy gra podobnie do Wave'a, czy lepiej? A może lepszy będzie HTC Sensation? Zastanawiam się prócz tego nad wybraniem odrobinę tańszego telefonu i dokupieniu niedrogiego odtwarzacza typu Sansa Clip+/ Fuze. Czy te odtwarzacze będą lepiej grały od smartfona? Pozdrawiam.

(Moje słuchawki to Senki HD380 Pro i mini wzmacniacz słuchawkowy, ale bede na kupnie jakichs dokanalowek za ok 150 zl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nadchodzi czas zmiany telefonu u operatora w związku z czym staję kolejny raz przed zadaniem wybrania odpowiedniego smartfona. Najważniejsza jest dla mnie jakość dźwięku. Zastanawiam się nad Samsungiem Galaxy S II, jednak do tej pory używałem Samsunga Wave i średnio byłem zadowolony z jakości dźwięku (wysokie szumy, bass możei mocny, ale wprowadzający wahania głośności na innych tonach). Czy Galaxy gra podobnie do Wave'a, czy lepiej? A może lepszy będzie HTC Sensation? Zastanawiam się prócz tego nad wybraniem odrobinę tańszego telefonu i dokupieniu niedrogiego odtwarzacza typu Sansa Clip+/ Fuze. Czy te odtwarzacze będą lepiej grały od smartfona? Pozdrawiam.

(Moje słuchawki to Senki HD380 Pro i mini wzmacniacz słuchawkowy, ale bede na kupnie jakichs dokanalowek za ok 150 zl).

 

telefon nigdy nie będzie tak dobry jak odtwarzacz (chyba że iphone ;P). Lepiej kupić tańszy telefon (szajsung to szajsung działa kiepsko) i dokupić super mp3 jak clip+ :)

ale to tylko moje zdanie . :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up - no to twoje zdanie w tym przypadku jest błędne. Szajsung działa kiepsko? Mialeś w rękach jakiś droższy telefon Samsunga? Po twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie. Nie pisz więc bzdur, bo Samsung robi w tej chwili jedne z najlepszych smartphonów.

 

Do autora - którego Wave miałeś? S8500? Przecież to bardzo dobry player, a szumów u siebie nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up - no to twoje zdanie w tym przypadku jest błędne. Szajsung działa kiepsko? Mialeś w rękach jakiś droższy telefon Samsunga? Po twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie. Nie pisz więc bzdur, bo Samsung robi w tej chwili jedne z najlepszych smartphonów.

 

no właśnie o to chodzi że miałem, wave'a jakiegoś i galaxy S i działało to masakrycznie. zacinały się non stop, a wyświetlacz często nie reagował. Czyli według Ciebie smartfon typu samsung galaxy s jest lepszym odtwarzaczem muzyki niż porządny player w granicach 300zł? OO

Edytowane przez bialcus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up - no to twoje zdanie w tym przypadku jest błędne. Szajsung działa kiepsko? Mialeś w rękach jakiś droższy telefon Samsunga? Po twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie. Nie pisz więc bzdur, bo Samsung robi w tej chwili jedne z najlepszych smartphonów.

 

no właśnie o to chodzi że miałem, wave'a jakiegoś i galaxy S i działało to masakrycznie. zacinały się non stop, a wyświetlacz często nie reagował. Czyli według Ciebie smartfon typu samsung galaxy s jest lepszym odtwarzaczem muzyki niż porządny player w granicach 300zł? OO

 

Dokładnie o to mi chodzi. Wave s8500 gra na poziomie Samsunga P3, a to jeden z bardziej polecanych odtwarzaczy do 300 zł. Oczywiście nie mówię, że każdy smartphone gra równie dobrze, bo to nieprawda, ale akurat Wave czy Galasy S/SII grają naprawdę dobrze. Wave mi się nie zacina, wyświetlacz jest na poziomie tego w iPhone (jeżeli chodzi o dotyk). Znajomy ma pierwszego Galaxy S i naprawdę fajny fonik, może miałeś go zawalone jakimiś śmieciami, bo sam od siebie na pewno się nie zacina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam aktualnie korzystam z Samsung Galaxy S jako odtwarzacza przenośnego. Ktoś wspomniał, że SGS nie chodził płynnie? Czy to na pewno był Galaxy S?! ;) Może nie jest już pierwszej nowości, ale nie ma mowy o przycinaniu się. Chyba, że instaluje się co popadnie. Voodoomod + PowerAMP + ew. GalaxyTuner - taki zestaw pozwala na komfortowe słuchanie muzyki. Nie jestem audiofilem i moja opinię trzeba traktować raczej z przymrużeniem oka. Miałem do porównania jeszcze Clipa+ oraz Cowona E2 i dla mnie najlepszym z tej 3ki był właśnie SGS. Jedyne co może przeszkadzać to fakt niemożliwości zmiany utworu bez wyciągnięcia telefonu z kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności