Skocz do zawartości

Wytrzymałość


ReGie

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy nawijacie o dźwieku, wyciszaniu i innych parametrów słuchawek, a mnie interesuje jak tam z ich wytrzymałością. Szczególnie mnie interesuje porta pro, ale chodzi mi o to czy ktoś nie zna jakiś super wytrzymałych słuchawek tak do 150 zł (w ostatecznośi jakoś dozbieram) a przede wszystkim które mają kabelek, którego nie zerwe zbyt szybko. :)

Osoby z doświadczeniem w tych kierunkach proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!!

 

PORTA PRO maja solidna konstrukcje. Mam je od miesiaca wiec za wiele o wytrzymalosci Ci nie powiem ale skoro sluchawki maja dozywotnia gwarancje to to chyba o czym musi swiadczyc! Napewno sa bardzie wytrzymale i masywniejsze od SENNHEISER PX200 to wiem napewno :) sam obydwa modele testowalem. Zarowno jesli chodzi o palak jak i o konstrukcje wokol (czy tez za) glosniczkow, ale wszytko ma swoje + i -. Przeczytaj moj post analizy zewnetrznej PORT PRO i PX200. Jak bedziesz miec jeszcze jakies pytania to pytaj :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sluchawkami jak z samochodem jak wejdziesz do niego w kaloszach prosto z pola to nie utrzymasz go w dobrym stanie zbyt dlugo. Podobnie jest ze sluchawkami, ze sprzetem tej klasy trzeba umiec sie obchodzic a nie traktowac go jak sluchawki za 20zl :) Tylko bez obrazy ReGie.... Nie zarzucam Ci niechlujstwa ale jak juz wczesniej wspomnialem ja nigdy nie mailem rzadnych problemow z kabelkami byc moze trafialem na dobra partie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzienks. Jusz kupiłem Koss The Plug. Głownie chodziło mi o kabelek bo to najszybciej szlak trafia, no i w tych Koss'ach kabelek jest jak na mój gust bardzo wątły.

Witam

ReGie - ciekaw jestem jak oceniasz te plugi. Ja mam raczej obawy o te gabeczki - zdaje się, że za chwilę jedna tj. prawa pójdzie do kosz - bo ma pęknięcie :) ale to może są koszty nauki ich zakładania. Ale w ciagu tygodnia jedna gabka do kosza to przesada.

 

Jeśli chodzi o odsłuch to jak na takie maleństwa jestem więcej niz zadowolony, no i nie wypadaja z uszu przy biegu np. :) .

 

Tylko ta cena i trwałość !!!!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze słuchawek jestem zachwycony, o gąbeczki się na razie nie martwie. Ostatnio słuchałem utworku w którym były na początek odgłosy burzy. jak usłyszałem nagle grzmot to aż mi ciarki przeszły po plecach. Podbice basów jest niesamowite i czasem nawet aż zbyt mocne. Po tygodniu użytkowania moge stwierdzić że mam coś nie tak z prawym uchem, bo mi ciężko wsadzić słuchawke tak żeby tam została i to że sie jeszcze do nich nie przyzwyczaiłem bo mnie bolą uszy po dłuższym czasie słuchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sluchawkami jak z samochodem jak wejdziesz do niego w kaloszach prosto z pola to nie utrzymasz go w dobrym stanie zbyt dlugo. Podobnie jest ze sluchawkami, ze sprzetem tej klasy trzeba umiec sie obchodzic a nie traktowac go jak sluchawki za 20zl

"Błąd, przypadek i chaos są stałymi zasadami wszechświata" a ja mam pecha do przypadków i odstających haczyków chwytających za kabelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ze słuchawek jestem zachwycony, o gąbeczki się na razie nie martwie. Ostatnio słuchałem utworku w którym były na początek odgłosy burzy. jak usłyszałem nagle grzmot to aż mi ciarki przeszły po plecach. Podbice basów jest niesamowite i czasem nawet aż zbyt mocne. Po tygodniu użytkowania moge stwierdzić że mam coś nie tak z prawym uchem, bo mi ciężko wsadzić słuchawke tak żeby tam została i to że sie jeszcze do nich nie przyzwyczaiłem bo mnie bolą uszy po dłuższym czasie słuchania.

no tez jestem szczesliwym posiadaczem plug'ow. i w sumie na poczatku tez mialem problem z dorbym wsadzeniem ich do ucha, ale teraz luzik ( mam je z jakies 2 miesiace). bASS jest taki jak powinnen byc - potezny. :D

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A czy ktos probowal nieco przyciac delikatnie te gabeczki aby latwiej wchodzily do ucha - moze to jest wyjscie na ten dyskomfort?? Bo pamietam ze ReGie na spotkaniu ze mna mowil ze owszem przyzwyczail sie do nich ale mimo wszystko po dluzszym sluchaniu czyje jakby mu cos tam w uchu zostalo jak juz je wyciagnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności