Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rockbox Dla Laików. Polecam


Rekomendowane odpowiedzi

prawde mowiac instalacja rockboxa nie jest czasochlonna, mi zajela okolo 5 minut ;) ale czego ludzie nie wymysla... gdzies czytalam niedawno ze ten installer nie zawsze stabilnie dziala :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

hm... a nie po to wrzucasz rockboxa zeby nie uzywac m.in. itunes? :D

 

btw. jak teraz jest z rockboxem dla nano? jest jakas nowsza wersja? oplaca sie to w ogole? :D

bo z tego co tam polaczek od CIebie wyczytalem to zre baterie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bah. mi nawet nie wykrywa dysku ipoda ten instalator :>

 

 

o. nawet wiem dalczego, moj ipod ma literke dysku - N:>

 

[edit]

naprawilem, zmienilem litere dysku ipoo i jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

No właśnie - a rockbox na iPod Nano 2gen 8GB? Z tego co czytałem, to rozumiem, że rockbox jest lepszym rozwiązaniem niż firmowe oprogramowanie tego odtwarzacza, zgadza się?

Czy da się na tym ustawiać jak w winamp'ie enqueue? Bo to on-the-go trochę mnie denerwuje z racji tego, że to jest zwykłe tworzenie listy, którą i tak trzeba samemu zacząć odtwarzać. Ja potrzebuję tego, aby odtwarzacz grał wybraną przeze mnie piosenkę jako następną i robił to zupełnie automatycznie :) Coś jak w iRiver, ale bardziej jak w winamp, gdzie zaznaczam sobie np. 10 różnych piosenek z różnych albumów i są one automatycznie odtwarzane w takiej kolejności, jaką sobie sam wymyśliłem.

Czy rockbox pozwala na ciągłe odtwarzanie albumów jeden za drugim bez interwencji użytkownika? Tzn. chodzi o przeskakiwanie z ostatniego albumu jednego wykonawcy na pierwszy album następnego alfabetycznie wykonawcy.

Co z informacjami na temat jakości kompresji oraz rodzaju muzyki, czy roku wydania albumu? iPod tego nie wtłoczył...

I czemu Apple nie wpadło na pomysł najzwyklejszego analizatora spektrum czy oscyloskopu (jak w winamp)? Mam specjalną wieżę do iPod'a i na imprezce przydałoby się włączyć podświetlanie na ciągłe oraz właśnie analizator spektrum na "full screen". Robiłoby większe wrażenie :) Nie mówiąc o jakiejś małej wizualizacji typu MilkDrop hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Witam!!!

 

Pościągałem wszystkie potrzebne pliki na iPoda Nano 4GB Pink uruchamiam "ipodpatcher" i nie wykrywa mi iPoda a w Mój Komputer jest widoczny jako dysk moze mi ktoś pomuc co z tym zrobic?

 

W czym ci nie wykrywa..?? W Itunes...?

Jesli tak, to właśnie o to chodzi.... Zmienia ci sie oprogramowanie, i nie musisz kozystać Z Itunes..+ Kilka innych wygodnych Patentów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym ci nie wykrywa..?? W Itunes...?

Jesli tak, to właśnie o to chodzi.... Zmienia ci sie oprogramowanie, i nie musisz kozystać Z Itunes..+ Kilka innych wygodnych Patentów..

 

 

Instalator Rockbox nie wykrywa mi Ipoda.

 

Jest napisane: No Ipods found, aborting

 

prubowałem od 1 do 7 numery dysku i pod zadnym mi go nie wykrywa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podłaczam iPoda do komputera odpalam aplikacje rbutil.exe wybieram autodetect i pojawia sie błąd: Detecting a Device: No Device detected. (This function currently only works and Sansas)

 

jesli wybieram z listy Apple Ipod Nano (1st gen) i klikam na podmiane bootloader to wyskakuje błąd: Unsupported Bootloader Install method w szczegułach: Scanning for Ipods: [ERR] No ipods found

 

a całyczas ipod jest widoczny jako dysk pomoze ktoś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
http://www.ipodwizard.net/showthread.php?t=8585

 

zamieszczam link do pliku instalacyjnego rockboxa na ipodzie. nic nie trzeba wpisywac. 2 klikniecia i gotowe

pozdrawiam

EDIT, ksy:

Pozwoliłemj sobie zmienić nazwe tematu z "amatorów" na "laików".

Człowieku no zdenerwowałeś mnie jak nie wiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dla laików ????? ja jestem laikiem nie znam angl. i nie wiem jak to ściągnąć, jak ktoś ma ten instaler to proszę niech wrzuci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności