Skocz do zawartości

Odtwarzacz (raczej sony) do 300zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz kolejny :)

Nadal poszukuję następcy mojego NWZ - E435f z powodu zbyt małej pamięci ( 2 gb nie wystarcza).

Główne wymagania co do odtwarzacza:

-min. 8 gb pamięci

-długa wytrzymałość baterii.

Głównym kandydatem jest sony NWZ - E354, ale niestety nie mogę znaleźć za wiele opinii o nim. Co myślicie na jego temat? Wszystkie inne propozycje mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E35x to ten sam dźwięk co E45x, na forum trochę się rozpisałem na temat tego modelu. Zagra on lepiej niż e435 o ile lepiej? Ciężko ocenić, na pewno przegrywa wyraźnie sceną. Ogólnie niemalże kochałem e453. Dla mnie bomba może go kupię kolejny raz, albo ten 6 generacji jeśli okaże się, że grają tak samo.

 

Samsung wypada lepiej, ale tylko minimalnie lepiej, dla mnie nie była to różnica taka bym chciał dopłacać do samsunga, zważywszy jeszcze na fakt, że sony mi przypadł do gustu a w samsungu mnie coś drażniło, choć im dłużej słuchałem tym było lepiej. Od jakiegoś czasu na allegro jest ten samsung http://allegro.pl/samsung-yp-q2-16gb-pl-menu-komplet-gwarancja-i1792296711.html i naprawdę dziw mnie bierze, że nikt go jeszcze nie wziął. Gra prawie tak samo jak p3, bateria trzyma dłużej i jest mniejszy. Jakbym szukał odtwarzacza to bym cho chwytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie uwielbiam odtwarzacze Sony za dźwięk, który mi bardzo odpowiada. Iriver e30 z jakiegoś niewiadomego mi powodu nie przypadł mi do gustu choć rozważę.

Clip mógłby być gdyby nie ta bateria..

Co do tego samsunga... nie przepadam za używanym sprzętem elektronicznym. Może to dlatego, że nie ma już takiej zabawy z otwieraniem nowego pudełka i świadomością, że nikt go wcześniej nie dotykał :) poza tym nie do końca ufam sprzedawcom bo nie wiem jak się obchodzili ze sprzętem.

Mam jeszcze pytanie co do Sansy Fuze, ile wytrzymuje w nim bateria i czy lepiej opłacalny jest zakup Fuze'a czy tego sony e354 lub innego odtwarzacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem seria Sony NWZ-E44x jest jedną z lepszych jeśli chodzi o jakość dźwięku, ciepły, masywny dźwięk i jednocześnie szczegółowy z bardzo dobrą separacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności