Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Karta dźwiękowa Audiotrak MAYA U5


selphy

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale jak na allegro zamawiam i wpłacam kase to nie za bardzo mnie obchodzi to cło bo zapłaciłem za towar tyle ile w aukcji koleś napisał. Nie ma tak wzmianek, że w przypadku naliczenia muszę dopłacić. Chyba, że się mylę to niech ktoś sprostuje ;)

najprawdopodobniej jest tak, że zamawia na siebie (swojego paypala), ale adres do wysyłki daje twój. sam tak zamawiałem kiedyś kolegom z forum crossroadsy, dane do wysyłki mogą być kogokolwiek, a zamawiam na swoje konto. w takim układzie paczka idzie prosto z korei na twój adres, więc istnieje szansa, że ją po drodze oclą, wtedy nie ma zmiłuj, dostajesz jakby za pobraniem i listonosz ci jej nie wyda dopóki nie zapłacisz należności. choć wtedy pewnie bym jej po prostu nie odebrał i pisał do sprzedającego o zwrot, a paczkę by odesłali do nadawcy. oczywiście jest mała szansa na oclenie, ale zawsze. sam zamawiałem swego czasu masę różnego sprzętu z różnych zakątków świata i cło dorzucili mi tylko raz i to na malutką paczką z crossami xbi chyba, w samym pokrowcu były i kopercie bąbelkowej z giftem i 5$ value. cenę celnicy wzięli nie wiem skąd, ale wyszło im, że są warte 168zł i musiałem 40zł vatu zapłacić...

 

edit: za późno się rozpisałem, więc już w sumie nie ważne. co do paypala to opcja z przelewem jest dosyć świeża, kiedyś trzeba było mieć normalnie kartę do zakupów internetowych/kredytową (chociaż łykał też niektóre debetówki).

Edytowane przez wojt_bb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Po przeczytaniu wielu opinii również poszukuje Maya U5. Chętnie zapisałbym się na zbiorowe zamówienie.

 

BTW: na allegro się pojawiła Maya już w PL więc bez akcyzy i od reki, tylko że z cena niezbyt zachęcająca... 295zł

Edytowane przez KRC003
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem do gościa z tej aukcji co z podatkiem i cłem jak mi naliczą i odpisał, że jakby co to on opłaca więc wychodzi 279zł z wysyłką

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1970293190

 

ale i tak lepiej zamówić z ebaya bo wychodzi ok. 230zł

 

http://www.ebay.com/itm/AUDIOTRAK-MAYA-U5-USB-External-Sound-Card-5-1-Ch-/120811578078?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c20ee62de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zapisałbym się na zbiorowe zamówienie.

skumajcie w końcu, że zbiorowe zamówienia mają sens tylko wtedy, gdy wysyłka jednostkowa jest droga, albo są jakieś duże rabaty przy większej ilości. w tym wypadku nie ma to sensu, wysyłka darmowa, więc nic nie zyskujesz, a wręcz tracisz, bo trzeba to jeszcze po kraju rozesłać, no i przy większej ilości paczkę na pewno oclą, a tak istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że dojdzie bez problemu i cła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kartę zamówiłem 30.11.2011 w nocy, na drugi dzień rano (01.12.2011) odebrałem maila że karta już jest wysłana.

03.12.2011 była już w Urzędzie Celnym w Warszawie, a dzisiaj rano, czyli 05.12.2011 listonosz ją przyniósł. Przyznam że szybkość wysyłki pozytywnie mnie zaskoczyła.

Często na paczki z allegro dłużej czekam.

W sumie karta kosztowała mnie 238,08 PLN, żadnego cła nie dopłacałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: na allegro się pojawiła Maya już w PL więc bez akcyzy i od reki, tylko że z cena niezbyt zachęcająca... 295zł

 

To moja...

 

Również w miarę szybko mi doszła. Niestety mnie dopadli celnicy i musiałem zapłacić 65 zł. Nie wiem jak oni to liczą, bo 23%VAT to by wychodziło około 54zł. Niestety musiałem się zapożyczyć na ten VAT i średnio stoję z kasą więc sprzedaje. Jakby był ktoś chętny z forum to przesyłka kurierska free :)

 

Chętnie bym sprawdził jak to gra, ale nie rozpakowuje... wolę sprzedać jako 100% nówka

Edytowane przez GangstaMarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą kartę kupiłem pod CAL, z tym że nie mam porównania do lepszego sprzętu więc wydaje mi się że gra to bardzo dobrze.

W porównaniu do karty zintegrowanej jest duża różnica w dźwięku, przede wszystkim mam sporo więcej basu który lubię w nadmiarze i jest on lepiej słyszalny, nie zlewa się.

Dźwięk nabrał też fajnej przestrzeni.

Do tej pory słuchałem CAL na HTC HD2 z zainstalowanym SRS WOWHD i po kilkunastodniowym regulowaniu parametrów tej wtyczki (codziennie coś mi nie pasowało) osiągnąłem dźwięk jak mi się wydawało optymalny...w May'i bez regulacji od razu po podłączeniu dźwięk był równie dobry a nawet lepszy bo nabrał mocy, dynamiki...czyli zakup uważam za udany.

Ucho mam jeszcze nie wyczulone na jakieś subtelne zmiany w dźwięku bo słuchawki mam od ok miesiąca a wcześniej słuchałem muzyki na pchełkach więc po zakupie CAL zacząłem słuchać muzyki na nowo doceniając pracę realizatorów dźwięku.

Mnie natomiast ciekawi jak ona brzmi na HD 380PRO bo CAL są dla mnie ciut mało wygodne (za małe), wiem tylko że HD2 brzmi lepiej na CAL...lepiej je napędza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności