Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Karta dźwiękowa Audiotrak MAYA U5


selphy

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, słucham audiotraka z hd380pro już jakiś czas i w sumie podoba mi się to granie. Fakt nie jest już tak basowo, ale dźwięk poszczególmych instrumentów jest bardziej poukładany i szczegółowy, żadne pasmo nie wchodzi na drugie, góra nie narzuca się tak samo jak i bas co daje uniwersalność tego zestawu i pasuje do różnych gatunków muzyki co mi się podoba bo słucham praktycznie każdego gatunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

tzn jest też kwestia doboru słuchawek bo jak dobrze dobierzesz to e10 gra naprawde nieźle, ale nie tak dobrze jak maya i nie jest tak uniwersalny.

 

Scena jest po prostu dobra, w maya jest wg mnie wybitna w półce cenowej <500, instrumenty lepiej odseparowane ale w e10 jest z kolei ciepłe basowe brzmienie gdzie maya ciepełka nie oferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiadomo coś na temat tego czy ta karta wejdzie oficjalnie na polski rynek i żeby można ją było normalnie kupić na allegro czy w sklepie? Strasznie mnie zainteresowała ta karta ale nie mam doświadczenia w sprowadzania sprzętu z zagranicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat tego czy ta karta wejdzie oficjalnie na polski rynek i żeby można ją było normalnie kupić na allegro czy w sklepie? Strasznie mnie zainteresowała ta karta ale nie mam doświadczenia w sprowadzania sprzętu z zagranicy.

 

 

http://allegro.pl/audiotrak-maya-u5-karta-dzwiekowa-dac-i1970293190.html 300zł z wysyłką

http://www.ebay.pl/itm/AUDIOTRAK-MAYA-U5-USB-External-Sound-Card-5-1-Ch-/120811578078?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c20ee62de ok 231zł z wysyłką tylko niewiadomo czy doliczą cło i vat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jak na allegro zamawiam i wpłacam kase to nie za bardzo mnie obchodzi to cło bo zapłaciłem za towar tyle ile w aukcji koleś napisał. Nie ma tak wzmianek, że w przypadku naliczenia muszę dopłacić. Chyba, że się mylę to niech ktoś sprostuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak będę musiał zrobić. Mam tylko jeden problem bo nie miałem jeszcze okazji kupować niczego na ebay. Tam jest możliwość płacenia tylko Paypalem z tego co słyszałem a ja nie mam karty kredytowej i tutaj zaczynają się schody ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności