Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowe głośniki basowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Jest to mój pierwszy post tak więc jak bym pomylił działy to proszę o przeniesienie (ale myślę że dobrze :P)

Otóż mam taki problem w moich głośnikach, (altusy 200) a dokładnie to w jednej kolumnie rozkleiła się membrana od głośnika basowego i zastanawiam się nad wymianą owego głośnika na taki JBL GTO 1014.

I teraz pytanie czy owy głośnik będzie normalnie działał . Amplituner do jakiego głośniki są podpięte to Technics SA-DA8.

Za wszelkie rady dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez Jaro_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Jest to mój pierwszy post tak więc jak bym pomylił działy to proszę o przeniesienie (ale myślę że dobrze :P)

Otóż mam taki problem w moich głośnikach, (altusy 200) a dokładnie to w jednej kolumnie rozkleiła się membrana od głośnika basowego i zastanawiam się nad wymianą owego głośnika na taki JBL GTO 1014.

I teraz pytanie czy owy głośnik będzie normalnie działał . Amplituner do jakiego głośniki są podpięte to Technics SA-DA8.

Za wszelkie rady dziękuję i pozdrawiam.

 

Nie. Czeka Cię proces strojenia a jeśli chcesz go uniknąc to zrób jak napisał Kolega wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności