Skocz do zawartości

Legendy wśród odtwarzaczy mp3


radzios

Rekomendowane odpowiedzi

 

co on ma takiego w sobie, że za 6 letnią konstrukcję na HDD chcą aż 1500PLN... unsure.gif

To, że jest najlepszy. Zresztą za nową Karmę też jakiś czas temu była zaporowa cena. W każdym razie o tym Kenwoodzie długo marzyłem, ale wiem, że i tak go pewnie nigdy nawet nie zmacam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos legend, ktoś z forum zawinął dzisiaj śliczną x5tkę z allegro? trochę się zastanawiałem i po aukcji, mam nadzieję, że poszła w dobre ręce :D

 

a w temacie napiszę, że ze sporej ilości "legend" jakie miałem najmilej wspominam ifp'ka (7xx i 8xx) był wg mnie świetny w praktycznie każdym aspekcie.

Edytowane przez wojt_bb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdyby przesyłka była do Polski i miałbym pewność, że potem za tyle go tu sprzedam to kupiłbym z czystej ciekawości. :)

 

Przesyłka do Polski kosztuje 30$, sprawdź dobrze aukcję.

To kup z czystej ciekawości i podziel się wrażeniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, nie doczytałem. ;)

Szkoda, że chętnych do kupienia potem jak na lekarstwo, albo cena, albo nikt o tym nie słyszał...

 

A ja aktualnie cieszę się imp'em 550, w planach jeszcze zdobycie IFP. Na dniach doleci FY500.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu było parę tych kenwoodów na head-fi za lepszą cenę. Moim skromnym zdaniem dużo lepiej kupić jest funkcjonalnego, bardziej ekonomicznego grajka a naddatek pieniędzy przeznaczyć na słuchafony, bo w tej, powiedzmy "wyższej" półce dźwiękowej różnice między odtwarzaczami są znikome w porównaniu do różnic słyszalnych w słuchawkach, a ładowanie się w "legendarnego" playera zazwyczaj kończy się przeinwestowaniem.

Ja zrobiłem tak z moim H300- kupiłem tanio, ale w krótkim czasie musiałem wymienić obudowę, baterię i zachciało mi się CFa zamiast dysku- teraz mam fajnie grającego i klockowatego starego grajka, któego nie opłaca mi się sprzedać :D Ale gra fajnie i go lubię, to inna kwestia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam po latach,

 

Wydaje mi się, że każdy z nas kiedyś będzie miał swoją legendę...

 

Dla mnie pozostaną nimi (chyba podobnie jak dla KHRONa) IMP-550 (mój pierwszy), H140 oraz Karma.

 

Z sentymentem wracam wspomnieniami do czasów kiedy na tym forum byłem stałym bywalcem :)

 

Teraz wpadłem zupełnie przypadkiem, sprzedaje na allegro piloty do H1xx i resztki z Karmy i ktoś mnie zapytał o porównanie dźwięku w H1xx i Karmie - odezwały się wspomnienia...

 

U mnie nic nowego, uszy mi jeszcze nie urosły na tyle bym musiał zmieniać odlewy moich Westone`ów ES2, w dalszym ciągu działają po 5 latach i nic się z nimi nie dzieje więc potwierdzić mogę przy okazji ich jakość/solidność. Z sygnaturki oprócz Westonów ES2 niewiele pozostało - JBL ON Tour oraz H140 - do końca życia go nikomu nie oddam :)

 

Pozdrowienia dla Wszystkich

i tych starych i tych młodych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do legend to moja RioKarma nadal gra. Nadal jest na oryginalnych częściach. Już sam się gubię ile ma lat ten grajek ...

 

Pozdrawiam wszystkich, akurat dziś zajrzałem tutaj, bo na sąsiednim forum ktoś spytał się o grajek dla kobiety a ja wypadłem już z obiegu ...

 

To po Karmie i Hxxx już nic nie było ? Przecież Sony X zrobiło lekką burzę, iRiver E10 i Khron zaszokował wszystkich przesiadając się na produkty Appla ...

 

A gdzie wsrod legen HiFiman ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ogorek - ja Ci powiem ile Twoja Karma ma lat :)

 

byłem u Ciebie jesienią w 2006 roku - więc ma przeszło 5 lat :)

 

@Oliver ale ona już była kupiona jako reanimowany refrub - czyli reanimowana w fabryce. Więc daję jej z 7 lub 8 lat minimum.

 

Zapewne tylko @KHRon pamięta, kiedy skończyła się produkcja Karmy. Forum Karmy zapewne nie istnieje już od kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziw zlot oldtimerów ;)

 

A do Karmy, Ogórek, podłączasz mojego Cmoya ? laugh.gif

 

Obecnie Accuphase .... a tak na serio to mam jeszcze gdzieś pierwszego @moonlight-a i LItteDot taki mały przenośny.

 

Dzięki wam podłączyłem Karmę do prądu bo zapomniałem o niej 3 miesiące temu.

 

To kiedy zlot ? Ja teraz słucham tylko stacjonarnie, stary PC -> kabel USB -> hiface Evo -> cyfrowy kabel coax -> DAC -> amp stereo -> kolumny

 

Ale przełączam też czasem na nowy produkt @Majkela o nazwie skróconej BP (nie mylić ze stacją benzynową) lub Violectric V90.

Słuchawki to stary standard HD595, HD380 i CAL! do których mam sprowadzony kabel od HD595 i od 2 lat zabieram się na zmianę kabla

 

Muszę z ciekawości kiedyś podłączyć ją na nowo do wzmacniacza stereo ...

 

@Forza - cały czas pamiętam ciekawe brzmienie @Milleta na HD580 (czy dobrze pamiętałem numer ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności