Skocz do zawartości

Bose Triport


Ashroon

Rekomendowane odpowiedzi

Aukcja ebaya

 

Strona produktu

 

Jak myślicie dobre są to słuchawki przenośne? Ktoś je używał może, ktoś z Was miał kontakt? Coś więcej jak sterylne specyfikacje techniczne. Jak jest z tą "Korekcją częstotliwościową"? Co to oznacza??

 

Ps: Słucham muzy raczej elektroniczno-basowej ale i Mocno szarpanej giterrrowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem jak wy, ale ja nie mogę znaleźć na stronie producenta żadnych danych technicznych - już to negatywnie nastawia mnie względem tej firmy ;P Napiszą sobie fajny bas, fajnie grają, kupujcie i tyle ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm triporty zasadniczo trudno jest dostac w polsce, ale z opinii kolegow zza granicy wynika ze graja calkiem dobrze. Niestety nie moge sie dowiedziec nic wiecej konkretnego bo sa to sluchawkowo dzwiekowi laicy ktorzy kupili je w walmarcei w promocji za 70 dolcow tylko dlatego ze marka jest bose :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem jak wy, ale ja nie mogę znaleźć na stronie producenta żadnych danych technicznych - już to negatywnie nastawia mnie względem tej firmy ;P Napiszą sobie fajny bas, fajnie grają, kupujcie i tyle ;P

 

bo to jest bose... a bose to jak bang&olufsen czy ipod ;)

byc moze mozna ich posluchac w jakims salonie bose. z tego co pamietam w galerii mokotow jest i bylo tam sporo sprzetu grajacego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest salon Bose ale ja tam się wstydzę wchodzić w tenisówkach :D :D :D

HAHAHAA dobre dobre ;)

 

Poczytałem troche o Bose pooglądałem parę stron i ich sprzętu i jakie wnioski wyciągnołem? Firma robi paskudnie brzydkie designersko sprzęty - tak paskudne że się mi zaja*** podobają. Mają swój urok. Pozatym poważnie podchodzą do konsumenta i nie trafia im się nietrafiony produkt - to co napiszą to dostajesz. Pozatym mają "naukowe" a nie komercyjne podejście do dźwięku - zakładam że mogą sobie pozwolić na produkcję porządnego a nie komercyjnego sprzętu gdyż większość ich przychodów (kolosalnych) czerpią z dostaw dla profesjonalistów, odbiorców korporacyjnych i dla wojska !!! Tak tak USArmy jedzie na Bose!!! KLIK

 

A te Tripody nadal mnie męczą. Mam kolegę w stanach i mógłbym mu rzucić zamówienie jakby zjeżdżał do kraju... hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności