Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do Sansa Clip


SOGA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam słuchawek do Sansy Clip (tej starszej wersji, nie + ;))

Dużo podróżuje pociągiem, więc powinny dobrze tłumić dźwięk z zewnątrz :)

Muzyki jakiej słucham, to głownie HH, Pop, Dance, Rnb.

Szukam coś w cenie do +\- 100zł

Czytałem kilka tematów, ale proszę Was jeszcze o pomoc w wyborze :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jak nie chcesz grania zwartą masą to M9, Sennheisery i PL11 odpuść. Sam mam Fuze i PL11 i razem to gra strasznie budyniowato. Nie ma tej fajnej lekkości dźwięku. Do Clipa bym PL30 wziął (jeszcze lepiej E30... ale to już drożej, wczoraj słuchałem i powiem szczerze nawet z X10 Mini zagrało lekko i charakternie). Dostaniesz ciekawy, przyjemny i zwiewny styl grania, szeroką scenę i co najważniejsze przejrzystość dźwięku. W typach które wymieniłeś będzie dominował bas, one owszem niegłupio zgrają się z Clip+ który jednak jest jaśniejszy niż starszy model. Do tego w PL30 sporo zależy od tipsów. Na standardowych gumkach jest jasno i dość ostro, na Comply cieplej z bardziej zaznaczonym basem, na seryjnych czarnych piankach jest gęsto i ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4ndr3, po twoich określeniach, mogę sobie tylko i co najwyżej trochę wyobrazić jak to zagra.. :P hehe.

Więc krótko, wźiąść PL30 albo M9, tak?

PL30 na allegro nie widzę, M9 tak.. Więc poczekać aż się tam pokażą?

M9 moim zdaniem zagra za gęsto... o czym już wspomniałem.

PL30 kupisz spokojnie na allegro (widzę, za 99zł), w kilku sklepach internetowych, w mp3store, w empiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są, faktycznie :)

No więc tak zrobię, zakupie SM PL30 :) Wielkie dzięki 4ndr3 no i reszcie ;)

 

Tylko jak one się będą mieć do jazdy w pociągu? Średnio jeżdżę nim 2 razy w miesiącu, łącznie prawie 30h w nim spędzam, więc było by bardzo miło gdyby naprawdę dobrze izolowały dźwięk z zewnątrz, bo jak wiadomo nasze polskie tory i pociągi nie są zbyt ciche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mało izolowały to można kupić pianki Comply (model T400) i wtedy to już nie ma opcji żeby było nie tak. Sam używam Audeo z Comply i jadąc metrem jak gra muzyka choćby cicho to nie słyszę metra praktycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności