Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki wokółuszne | do 100 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Wymienione w opisie tematu słuchawki Philips SHP-2500 zużyły się w stopniu na tyle dużym (kabel do całkowitej wymiany, a i pałąk nie jest w zbyt dobrym stanie), że przy ich obecnej śmiesznej cenie (36 zł) opłacalność ewentualnej naprawy staje pod znakiem zapytania. Mimo wszystko są to słuchawki, z których od 4 lat jestem bardzo zadowolony ze względu na idealnie pasującą ich charakterystykę: mocne podbicie niskich i wysokich tonów, duża przestrzeń dźwięku, bas z charakterystycznym "kopnięciem". Do tego (z rzeczy nie związanych z dźwiękiem) życie umilały mi 5-metrowy kabel, muszla w całości otaczająca małżowinę uszną i potencjometr, a jedyne, co wkurzało, to nieco kiepska jakość wykonania pałąka. Mile widziana byłaby w nowych słuchawkach w miarę przyzwoita izolacja i mikrofon.

 

W tej sytuacji całkiem poważnie zastanawiam się nad zakupem tego samego modelu (i jeżeli to będzie dobre rozwiązanie, to jego propozycja w odpowiedziach też jest wskazana). Mimo to wolę wiedzieć, czy nie ma jakiejś interesującej alternatywy (niekoniecznie w cenie ściśle sąsiadującej z podaną w tytule tematu - co ważne, bardziej cenię sobie stosunek ceny do jakości - jeśli będę miał do wyboru słuchawki za 60 zł i za 90 zł, to tych za 90 zł nie chcę na oczy widzieć, jeśli nie będą o te chociaż 40-50% lepsze).

 

Słuchawki będą używane przy komputerze, podłączone bezpośrednio do SoundBlastera Live! SBK0102 10k1, do zdecydowanie szerokiego zastosowania - gry, filmy, muzyka (tu zależnie od humoru rock, metal, klasyczna, trance, d'n'b, więc nic w konkretnym kierunku).

 

Przy rekomendacji bardzo proszę o branie pod uwagę kwestii wyróżnionych pogrubioną czcionką jako "must have". Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Edytowane przez IceMan1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności