Skocz do zawartości

Już Zgłupiałem, Nie Wiem Co Kupić


kriso

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie chce kupić słuchawki DOUSZNE domojego creativa zen nano plus tak do MAX 100 zł i nie na allegro bo im nie ufam. słucham wyłącznie muzyki rockowej (alternatywna). więc proszę mi doradzić.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też podepnę się pod pytanie kriso. Źli ludzie ukradli mi z auta playera wraz z epkami i zastanawiałem się czy teraz nie potestować jakiś innych dokanałowych. Jako że za audiofila się nie uważam, to przeznaczyć na to mogę około 200 złotych. Może macie jakieś ciekawe propozycje w tym przedziale cenowym? Jak przeglądam forum to widzę przeważnie epki albo shure, ale pierwsze już miałem, a na drugie szkoda mi kasy ;) To może tak coś pośrodku. Bardzo byłbym wdzięczny za jakąś podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe mnie tu zjedzą koszty wysyłki pewnie, no cóż chyba pozostanie mi kupić epy jeszcze raz. Poza tym fajnie jakby się to w Polsce dało kupić. A w ogóle to znalazłem na amazonie shure e2 http://www.amazon.com/gp/product/B0000C8CG...8624120?ie=UTF8 za 70$ oO Tylko ja nie jestem za bardzo obznany z całą procedurą sprowadzenia tego do Polski. Może pogadam z Khornem, on blisko mieszka a poza tym pewnie nieraz już sprowadzał sprzęt zza oceanu ;)

 

EDIT:

A może uda mi się znaleźć kogoś, kto będzie chciał sprzedać jakieś swoje dokanałówki za rozsądne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe mnie tu zjedzą koszty wysyłki pewnie, no cóż chyba pozostanie mi kupić epy jeszcze raz. Poza tym fajnie jakby się to w Polsce dało kupić. A w ogóle to znalazłem na amazonie shure e2 http://www.amazon.com/gp/product/B0000C8CG...8624120?ie=UTF8 za 70$ oO Tylko ja nie jestem za bardzo obznany z całą procedurą sprowadzenia tego do Polski. Może pogadam z Khornem, on blisko mieszka a poza tym pewnie nieraz już sprowadzał sprzęt zza oceanu ;)

 

EDIT:

A może uda mi się znaleźć kogoś, kto będzie chciał sprzedać jakieś swoje dokanałówki za rozsądne pieniądze.

 

 

chyba juz lepiej im716 niz e2, a najlepiej to szukaj po promocjach i z usa, popytaj czy ktos ma jakas family czy friendow tam, to moze by sie udalo pare $$ zaoszczedzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IM -716 są bardzo ciche .

Zen Nano Plus z 6mW na kanał na pewno ich nie uciągnie bez wzmacniacza :(

 

Juz lepiej sięgnąć po Etymotici Er 6 czy UE Superfi 3 > też je można

dostać za około 80 $ ( eBay , choc nie tylko ;):) )

 

 

ups nie zwrocilem uwagi na playera....

ale co faktycznie tak ciezko nawet przy zmianie tych modow ??

 

btw, organizuje ktos moze jakis minizlot ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o pchełki to jaka opinia krąży o takich modelach: Sennheiser MX 55 Street i Sennheiser MX 51 Street?

 

 

nie mam pojecia, ale generalnie moja opinia jest taka, ze od pchelek mozna ogluchnac, (musisz podlgasniac zeby zagluszac dzwieki zewnetrzne; samochody,ludzie itp.), wiec niezaleznie od jakosci pchelek w praktyce te roznice miedzy dwoma modelami sa mniej slyszalne poniewaz dzwieki zewnetrzne zagluszaja je,tak ze nie slychac tak bardzo roznicy miedzy nimi na ulicy niz jakby byly porwnywane w domu. a pchelki sluza do odsluchiwania poza domem.

Cokolwiek kupisz, pamietaj o tym, zeby dbac o poziom glosnosci. a w sytuacjach ulicznych jest o to

o wiele trudniej, zwlaszcza przy uzywaniu nie-IEMów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności