Jump to content
Sign in to follow this  
em0q

[ROZWIĄZANE] Doki , Nauszne do 50 zł

Recommended Posts

Witam.

Potrzebuje kupić przejściowe słuchaweczki na które przetrwały by 3 miesiące , bowiem potem lecę do Stanów i tam zamierzam kupić coś z wyższej półki.

Na razie tak jak mówię jakięś taniutkie słuchawki do 50 zł , tylko Nauszne lub dokanałowe.

Słuchawki podpięte do iPoda 3g , słucham głównie Hip-Hopu i Regge.

Jeśli chodzi o nauszne , to jakieś z tych mniejszych i w miarę ładnych.

Melomanem nie jestem , wręcz przeciwnie, chcę uzyskać w miarę czysty dzwięk , żeby nie brzęczał itp.

Zastanawiałem się trochę nad Skullcandy , ale sądzę że w tej cenie to same podróbki.

Co polecacie?

Pozdrawiam.

Soundmagic PL11, sam ich kiedyś z Nano 3g używałem i komponowały się ładnie dając ciut basowy ciepły dźwięk.

A PL10? Dużo gorsze od PL11?

Zupełnie inne. PL11 grają V a PL10 grają ^. Efekt taki że na iPodzie z PL10 nie będzie basu a środek będzie "darł mordę" a w PL11 wyjdzie bardziej pełne brzmienie. Ewentualnie MEE M2 albo Brainwavz Alpha jeszcze rozważ.

Edit:

Jeszcze Panasonic HJE120 mogą się nadać... a kosztują ze 30zł.

Edited by 4ndr3

Dzięki wielkie za info.

W tych Panasonicach przemawia do mnie budowa i możliwe że na nie się zdecyduje . :)

@Edit

Panaski , już kupione. Dałem 39,99 zł w Media Markcie , w RTV Euro AGD są za 29,99 , ale nie chciało mi sie zbytnio jechać do Euro , więc wybrałem się do Galerii i kupiłem w MM. Zastanawiałem się jeszcze nad HJE170 czy też HJE270 , ale myślę że dobrze kupiłem , bowiem 170 były dwa razy droższe , a ja i tak melomanem nie jestem więc mi to wystarcza.

Na razie do iPoda nie mam możliwości podpięcia bowiem został na działcę , jednak po podpięciu do LG Swifta , jestem już pozytywnie nastawiony.

Pozdrawiam.

Edited by em0q

Kupiłem HJE120 , bowiem przemawiało do mnie kilka opcji:

-Budowa

-Cena

-Dostępność

Panaski , miałem prawie w każdym sklepie w mieście , PL11 nie było nigdzie więc musiał bym zamawiać przez neta , a co za tym idzie Ship + Data dotarcia... A ja niestety wyjeżdzam jutro, więc zależało mi na czasie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy