Skocz do zawartości

Superlux HD-681


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie lepiej zakupić SL HD 668 b do muzyki, gier, filmów czy może byście polecili coś innego ? Karta dźwiękowa to SB Audigy 4 ( nie wymieniam jej bo za darmo dostałem/ znaczy znalazłem w pudełku pod łóżkiem nvm :) ). Muzyka to przeważnie metal/ rock/ czasami rap/ hh. Do wydania mam max 200 zł.

 

Czy te SL'ki są wygodne, nie uciskają i uszy nie bolą po kilku h działania ??

 

 

Prosiłbym o nie zadawanie takich pytań w tym wątku gdyż robi się burdel. Co najwyżej możesz założyć temat i podać tu odnośnik do niego.

 

Skoro już jednak zadałeś pytanie to wśród tych 2 SL lepsze do gier będą chyba 668B mają lepszą lokalizacje źródeł dźwięku w przestrzeni. Do reszty zastosowań kwestia upodobań, lecz ogólnie HD681 są bardziej uniwersalne, co nie znaczy że 668B się nie sprawdzą.

 

Myślę, że do tak szerokich zastosowań i do takiej muzyki to możesz pomyśleć o HD669 lub JTS HP535 - są to rebrandy dźwiękowe HD280pro, które odnajdują się w podanych przez ciebie zastosowaniach i muzyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie efekty daje ten cały filtr z linku poniżej?

Jak nie chce Ci się lutować to możesz sobie sprawdzić ustawiając na byle EQ parametrycznym filtr półkowy: częstotliwość 7,3 kHz, wzmocnienie -8,3 dB, dobroć około 3,5 (może być nawet więcej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie efekty daje ten cały filtr z linku poniżej?

Jak nie chce Ci się lutować to możesz sobie sprawdzić ustawiając na byle EQ parametrycznym filtr półkowy: częstotliwość 7,3 kHz, wzmocnienie -8,3 dB, dobroć około 3,5 (może być nawet więcej).

 

na fubarowym eq tak uczyniłem jest lepiej, lecz to nie jest jeszcze to, ale skoro to kosztuje ok 3,50pln to dokupię gniazdo i wtyczkę jacka robię sobie takie cudo w rurce pcv 18mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio popsuły mi się moje słuchawki Philips SBC5200 zastanawiam się jakie słuchawki kupić . Przeczytałem ta recenzję i po przeczytaniu uznałem ze słuchawki warte kupienia jak za taką cenę ale , też czytałem o Sennheiser'ah HD201 i nie było złych opinii teraz bym prosił o jakąś radę które z nich wybrać . Sennheiser'y HD201 są po 65zł , a w październiku mają być Superlux HD 681 kupić Sennheiser HD201 czy czekać na Superlux HD681?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z ich skutecznością czy raczej głośnością? mam teraz cal! z clipem+ i do końca skali głośności zostaje mi niewiele, a mam ustawioną wersję amerykańską (i rb, ale te dodatkowe 6db powyżej 0 strasznie zniekształca dźwięk, więc ich nie biorę pod uwagę)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) to jeszcze te kupione przez Mamę ;)

 

Myślę, że na zanik syczenia wpłynęły i skarpety ze sposobem obszycia i wygrzanie porządne. Do tego dobre źródło i wzmacniacz i po syczeniu ani widu ani słychu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś też się przyzwyczaić Syler także, że to Ci aż tak nie przeszkadza :)

 

Jesteś kolejną osobą która próbuje mi coś wmówić...

 

Na nieobszytych padach i Clip+ bez EQ syczenie w niektórych kawałkach dalej jest. Jednak na moim torze z obszytymi padami i po wygrzaniu wokale są czyściutkie i przepiękne. Przedtem w tej kwestii wygrywały 668B teraz jest mniej więcej remis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś też się przyzwyczaić Syler także, że to Ci aż tak nie przeszkadza :)

 

Jesteś kolejną osobą która próbuje mi coś wmówić...

 

Na nieobszytych padach i Clip+ bez EQ syczenie w niektórych kawałkach dalej jest. Jednak na moim torze z obszytymi padami i po wygrzaniu wokale są czyściutkie i przepiękne. Przedtem w tej kwestii wygrywały 668B teraz jest mniej więcej remis :)

 

 

człowieku dystansu do siebie trochę- nikt Ci nic nie wmawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności