Skocz do zawartości

Przenośny odtwarzacz do filmów


Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie posiadam tylko mp3, ale chciałbym pooglądać filmy lub poczytać e-booka na świeżym powietrzu. Znacie jakiś przenośny odtwarzacz, który miałby ekran na tyle duzy żeby dało się oglądać filmy, ale na tyle mały żeby zmieścił się gdzieś żeby zabrać go ze sobą?

Edytowane przez lolnik1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie można na używkę Samsunga polować. Jeżeli taki R0 ma podobny ekran jak P3 to do filmów się nada. I bodaj DivX łyknąć tym się da nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie kupił bym takiego no name , wolał bym dozbierać trochę kasy i na prawdę zainwestować w iPoda Toucha.

Do tej kwoty co napisałeś możesz wyrwać już drugą generacje .

Edytowane przez em0q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem to co ktoś tutaj polecał- pentagrama mp4: Pentagram EON VECTOR za 180 zł, warto?

 

PENTAGRAM EON CINEO GOLD- 240 zł warto?

 

Mówię, że ipod touch odpada, bo ceny zaczynają się od 300 zł, a za taką cenę są w marnym stanie, w dość dobrym stanie dopiero około 340 zł ipod touch 1 gen.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie mialem stycznosc z voltem, ktorego jakosc wykonania byla totalna tragedia, poniewaz rozpadal sie od patrzenia. Nie gral tez specjalnie dobrze. Opinie o innych produktach tej firmy nie odbiegaja znacznie od tych ktore mozna przeczytac o volcie, wiec osobiscie nie mam powodow by ufac jakiemukolwiek odtwarzaczowi tej marki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, tylko Touch wcale taki fajny do filmikow nie jest, chociazby dlatego, ze nie odtwarza avi. Tak wiem, są programy, ale potrafią wyskakiwac w nich rozne błędy, a samo wrzucanie filmikow przez itunes to niewygodne rozwiązanie. Ja bym pomyślał nad Samsungiem P3 (używanym oczywiscie), choc mniejszy ekran, to duzo mniej zabawy niz z Touchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co znalazłem w sensownej cenie to to: http://allegro.pl/ipod-touch-1g-i1759721545.html

 

Ale widzę, że jakieś błędy w grafice (jakieś paski w menu) i trochę porysowany tył, sam nie wiem...

 

A tutaj tak jak mówiłem:

 

http://allegro.pl/ipod-touch-1g-8gb-sklep-gwarancja-i1758503216.html

 

Za 310 zł, tylko, też ma jakieś rysy, a 16 gb, za 400 zł... oczywiście 1 gen

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysy na plecach to w Ipodach standard więc tym nie powinieneś się przejmować.

 

No, wiadomo, że ogląda się ekran, a nie tył, no, ale martwią mnie te martwe piksele, dokładnie nie podał ile ich jest, ale np. jak jest kilka martwych pikseli umieszczonych po całym ekranie, to może psuć zabawę z oglądania filmów.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już bardziej, myślę, że właśnie taki przenośny multimedialny odtwarzacz mi jest potrzebny. Czekam na opinię innych, może ktoś zna jeszcze inny model, a może jednak ten archos jest dość dobry? :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w dalszym ciągu wziałbym iPoda , jest cała masa Aplikacji na niego , przecież napewno będziesz chciał od czasu do czasu zagrać w jakieś gierki , poprzeglądać internet , a do tego iPod jest idealny. Musisz jedynie trochę poszukać a znajdziesz , iPody 1g ostatnio na allegro już za 180 zł były , a 2g od 240 się zaczynały , poczekaj chwilę , poszukaj a znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności