Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[Problem] Samsung yp-t10 8GB


MuzycznyAlchemik

Rekomendowane odpowiedzi

W moim playerku normalnie przyciskiem przesuwając go na chwilę do góry włączało się go a gdy chciałem mieć pewność, że nic nie przeskoczy to przesuwałem go na stałe do góry -funkcja HOLD.

 

Problem jest taki iż przesuwając go na górę zamiast funkcji HOLD mp4ka mi się wyłącza sama i nie chce włączać ponownie samoistnie. Dopiero gdy podłączam go do ładowania poprzez kabel usb(ten sam, przez który przesyłam muzykę) załapuje i działa normalnie, chyba, iż powtórzę mój ''błąd''...................

Zmiana softu nie pomogła.

 

 

POMOCY~~!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie wiesz - pozycja HOLD jest tylko i wyłącznie do tego, żeby blokować działanie pozostałych "przycisków", a włączanie/wyłączanie odtwarzacza powinno następować jedynie po przesunięciu i przytrzymaniu suwaczka w dół. Jeśli jest na gwarancji to oddaj do serwisu. Jeśli jest po i się nie boisz to rozkręć/rozbierz i zobacz co się stało. Może to wina samego suwaczka? Od dawna tak ma? Coś mu się stało (uderzył w coś może)??

Edytowane przez Xantros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak opisałem funkcje przycisków. Dlatego miałem wtf? przy 1 zdarzeniu tego typu.

Gwarancji nie mam i chyba pójdę zapłacić i oddać do serwisu samsunga.

Aczkolwiek tak, boję się go zepsuć do końca( był drogi) Niby to nic wielkiego ale jak przez przypadek przesunę/ przesunie się to nie zawsze znajdzie się komputer-_- a rozkręcać tego nie idzie bo to jest sklejone???

samsung-yp-t10-la-fleur-edition.jpg

 

 

 

 

EDIT:

Tak uderzyłem odtwarzaczem i spadł mi- spięcia albo coś się odłamało?eh czyli już nic z tym nie zrobię;f

Edytowane przez MuzycznyAlchemik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak wygląda, sam mam takiego ;) Zapomnij o "sklejone", takich rzeczy raczej nie robi się z takim sprzętem. Osobiście go nie rozbierałem, ale wydaje mi się, że z tyłu pod naklejką jest śrubka, a poza tym możesz liczyć na standardowe zatrzaski. Jeśli jest po gwarancji to powiem tak - sam osobiście bym w takim wypadku rozebrał go na części i zobaczył co może być nie halo.. Ale jeśli boisz się coś połamać (co może być też całkiem prawdopodobne) to może faktycznie oddaj to do serwisu. Ale najpierw napisz do nich, opisz problem i zapytaj co z tym zrobić i ewentualnie ile by kosztowało ;)

 

A tak przy okazji na szybko znaleziony filmik jak to cacko rozebrać, gdybyś chciał:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności