Skocz do zawartości

Odtwarzacz do 300zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój obecny odtwarzacz to Samsung S5. Gra dosyć dobrze z moimi sony ex 85 LP, a o dziwo moje aurvany live grają na nim gorzej, przede wszystkim jeśli chodzi o bas. Szukam następcy, czegoś lepszego pod względem jakości dźwięku, do 300zł. Odtwarzacz grałby głównie z tymi Soniakami, aurvan używam wyłącznie w domu. Słucham wyłącznie rapu. Dodatkowym atutem byłyby rozmiary.

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam!.

Drugi raz zwracam się o pomoc, bo s:flo 2 za drogi, a nie moge znaleźć używanego. Samsunga P3 to już w ogóle nigdzie nie widuje. Odtwarzacz może być używany, bylebym mógł kupić go jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 300 zł poszukałbym używanych Touchy. Odtwarzacz bardzo dobry, a i mocy ma dość sporo. Poszukaj opinii o nich, tutaj na forum jest m.in. recenzja Siekiery jeśli chodzi o Toucha 3g. Obecnie tego właśnie używam, wcześniej miałem 1g i 2g. Pierwszej generacji dźwiękowo już niestety nie pamiętam, ale grał na pewno fajnie. Co do 2g, to w porównaniu do 3g ten drugi wydał mi się jakiś tak lepszy.

 

I jakkolwiek do 300 zł 3g ciężko będzie dostać (chyba że wersję 8GB, ale jak wiadomo - bebechy te same co w 2g, a bateria gorsza), tak czy inaczej 2g, a tym bardziej 1g znajdziesz na pewno. W komisie ostatnio się 1g pojawił, za tę cenę to bardzo fajny player, a jeśli dodać do tego możliwości jakie oferuje, to całkiem ciekawa opcja.

 

Nie wiem tylko jakby się to zgrało z Twoimi słuchawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie dam 400zł., bo w sumie nawet ten iriver S100 nie jest zły, tylko kurcze mało porównań...czy dobra alternatywa dla P3?. Wiem że inaczej zagrają, jednak czy to ta sama półka?. Nie chcę być zawiedziony wydając te pieniądze, które de facto są dla mnie duże. Nationite S flo na razie zbyt drogi. Jeszcze i9 jest przyzwoity i nie wygląda na dużego, a to dla mnie ogromny plus. Tylko moje słuchawki ex 85...nie wiadomo czy by się zgrały, a na nowe póki co mnie nie stać;p.

Edytowane przez szymszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności