Skocz do zawartości

Co Pije Polskie Spoleczenstwo?


mart!n3k

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze to sa oczywiscie driny Breezer, Smirnoff, Absolwent. Zwlaszcza do Breezer'a mam sentyment. We Wloszech duzo tego pilem a buteleczka kosztowala 3euro. Z piw to Heineken. Dobre jest tez Martini tylko biale. Co do wodki sie nie wypowiem, bo wodke pije sie dla efektu a nie smaku :D. No moze Zubrowka jest nawet nawet. I jeszcze likier, wodka+karmel wlasnej roboty. Z niealkoholowych to Pepsi sporadycznie z uwagi na szkodliwosc, kiedys pilem tego tony. Ale nie ma to jak dobra mineralka, niegazowana oczywiscie.

smirnoff_6p_tn.jpgBacardi_Breezer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z piw to Tyskie, Warka czerwona, Lech, Carlsberg, Fosters (priorytet ma Tyskie, pozostałe to tylko w przypadku braku tego pierwszego).

Z win to głównie pół-słodkie ewentualnie półwytrawne oraz wina domowego wyrobu (z własnych zbiorów winogron).

Wódkę pijam sporadycznie (Sobieski, po bolsie mam kiepskie wspomnienia, a wrecz ich brak :P) i to głównie w konfiguracji Wściekły Pies (z dużą ilością tabasco).

Z innych trunków % to lubie Martini Bianco z cytrynką i lodem, Malibu z Mlekiem, Nalewki domowej roboty (cytrynówka, brzoskwiniówka [mniam], pigwówka, czasami miodówka).

Z napoji nie rozweselających to woda mineralna Muszynianka, Zywiec Zdrój cytrynowy, Tymbark wisniowo-jablkowy, MD (z puszki i dobrze schłodzone), kompoty jablkowe i wiśniowe, herbata (tetley) z cytryną albo sokiem wiśniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy tez macie to samo dzwine uczucie, ze napoje z puszki (nie chodzi tu o piffko) smakują lepiej.

Dokładnie tak. Mają jakiś taki puskzowy posmak, nie wiem jak to wytłumaczyć, w każdym bądź razie nawte jak się wleje do skzlanek np. Fantę z puszki i do drugiej z butelki to ta z puszki będzie smaczniejsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy tez macie to samo dzwine uczucie, ze napoje z puszki (nie chodzi tu o piffko) smakują lepiej.
:) uwielbiam puszki, niestety w barach są albo butelki albo kufle a pijąc z kufla mam tzw efekt mokrego oka, zawsze piwo mi chlupnie do oka :blink: jak na razie spotkałem się tylko z jednym osobnikiem któremu dzieje się to samo

 

wracając do puszek :) pamiętacie reklamę pepsi z mnichami tybetańskimi, jak rozgniatali puszkę na głowie... swego czasu robiłem tak po każdym piwie :D teraz jestem starszy i zmądrzałem, i odstawiłem moje dawne hobby w kąt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepsi itp lepsze z puszki od butelkowych, ale piwo puszka a butelka za duzej roznicy mi nie robi. Piwo to najlepsze z beczki w jakims pubie z soczkiem malinowym. Idealnie schlodzone az chce sie pic. Nie wiem jak oni to robia ale takie z butelki, puszki nie umywa sie do takiego z pubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepsi itp lepsze z puszki od butelkowych, ale piwo puszka a butelka za duzej roznicy mi nie robi. Piwo to najlepsze z beczki w jakims pubie z soczkiem malinowym. Idealnie schlodzone az chce sie pic. Nie wiem jak oni to robia ale takie z butelki, puszki nie umywa sie do takiego z pubu.

 

gdzie 1/4 to woda? :D w pubach zawsze kupuje w butelce, wole nie ryzykowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo i grubo ;) jakos sie w firmie utarło ze ksy moze wypic ;)

 

 

vódka, piwa, metaxa ... zadnych koniaków, wiskaczów. driny jak najbardziej z tequila sunrise na czele.

 

cola i pepsi okazjonalnie. glownie soki i najlepiej z "kaktusa" by Tymbark.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale od kiedy picie to zawody? chodzi raczej o przyjemnośc a nie czas upicia sie. a z woda jest bleee...

 

Wlasnie :D swoja droga z nalewaka kazde piwo zazwyczaj smakuje tak samo...

 

z piw glownie zubra, okazjonalnie tanie wina, wodka sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm w sumie piwo to piwo zywiec, heni, tyskie czy lech...

 

w sumie i tak badania wykazuja ze ludzie delkarujacy picie konkrentych marek piwa, nigdy nie odrozniaja ich w testach na sam smak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

whoa, misie, w 3 dni 5 stron o.0 Ladnie rozpite to forum ;]

 

Powtorze sie z tematu z "balaganem" ;] Drinki (bialy rusek rulz), martini, winko (to co rodzice sprowadza :/), czasem pifko z kumplami. Kein wisniowka! Finlandia zurawinowa na 1 miejscu wsrod wodek ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w tanich alkoholach nie gustuje. Jedynie piwa a z nich:

 

 

1. Dog In The Fog.

2. Budweiser.

3. Heineken.

4. Miller.

5. Carlsberg

 

 

 

Z innych:

Martini, Whisky, Tequila. ( Ale to baaaaardzo mało. )

 

burzuj! :D dog in the fog nie lubie. dziwne to takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności