Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję nauszne słuchawki dla mamy. Cena tak jak w temacie do 200 zł. Nie wiem jakie, jedynie co mi powiedziała że nie lubi basów i że słuchawki mają być solidne. Tylko tyle coś polecicie bo ja się za bardzo na nausznych nie znam. Jeszcze jedna sprawa odtwarzacz jaki używa to iPhone 3G 8gb.

 

Piątka i z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mają być słuchawki domowe, czy do chodzenia? Otwarte czy zamknięte? Powiedz lepiej jakiej muzyki słucha twoja Mama.

 

Jeśli nauszne zamknięte i nie przeszkadza twojej mamie ucisk to fischer audio 004 (warto trochę dopłacić)

 

Lub jeśli otwarte i wygodniejsze to K420.

 

Jeśli do domu to polecam superlux 681 / 668B

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senki HD238 - mega wygoda (nawet przy długich odsłuchach), bardzo solidne wykonanie. Są to zrównoważone słuchawki, z pewnością nie zaleją mamy basem ;) Dodaję jako pewną alternatywę do rozważenia - nie mam doświadczenia jakim dysponuje wielu forumowiczów, a które pozwoliłoby mi odnieść je do innych konkurencyjnych modeli. W przyszłym tygodniu powinienem mieć możliwość posłuchania ich z iP3G.

Edytowane przez yozayan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.mp3store.pl/topic/79035-k420-sprzedam/page__p__739231__hl__k420__fromsearch__1#entry739231

 

http://forum.mp3store.pl/topic/79187-sprzedam-akg-k420/page__p__740050__hl__k420__fromsearch__1#entry740050

 

zaoszczędzisz więcej niż 2 dyszki.

 

No ale możesz kupić nowe, ze sklepu internetowego. Patrz na komentarze czy sklep ma pozytywne, cenę i koszt wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności